خدمات ما

قیمت داکت اسپلیت
تهویه ارمغان تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع است که بخش اعظم تولیدات و سیستم های سرمایشی شامل: چیلر، هواساز و فن کویل است که به طور ویژه به توضیحات در مورد آنها پرداخته ایم. مصرف انرژی و صدای کم از حداقل ها است.

خدمات ما

طراحی و تولید کننده انواع دستگاه های سرمایشی از جمله انواع چیلرهای ساختمانی و چیلر صنعتی ، مینی چیلر ، هواساز و … در ظرفیت ها و طرح های مختلف ، مطابق با استانداردهای روز و متناسب با نیازها و درخواست های هر مشتری به طور خاص است

فروش انواع چیلر، مینی چیلر و دستگاه های تهویه مطبوع

طراحی و مشاوره سیستمهای تهویه مطبوع، چیلر، مینی چیلر، فن کویل

مشاوره ، اجرا و تجهیز سیستم های تهویه مطبوع و سردخانه

علاوه بر ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری ، تهویه مطبوع و تبرید در زمینه کارخانجات صنعتی ، ارائه راه حل در کارخانجات جهت افزایش راندمان و بهره وری

مزیت های رقابتی ما

کلیه محصولات ما بدون واسطه به طور مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع چیلرهای تراکمی ذکر شده ، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود ، استعلام قیمت روز چیلرها و آشنایی با مشخصات فنی ، ویژگی های هر دستگاه با مهندسان ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش در کوتاه ترین زمان

خدمات پس از فروش ما متناسب با نوع محصول انتخابی ، نوع پروژه و کاربرد آن متفاوت است. در حالت کلی خدمات پس از فروش ما شامل نصب ، راه اندازی ، گارانتی (تا مدت زمان کاری معین طبق قرارداد) و سپس پشتیبانی از محصولات و تامین قطعات آنها می شود.

خدمات مشاوره مهندسی

برآورد دقیق میزان بار حرارتی و برودتی یک پروژه بایستی که محاسبات دقیق توسط مهندسان متخصص در این زمینه و پس از جمع آوری اطلاعات و نیازهای مشتری در محل پروژه انجام شود. در زیر یک نمونه از محاسبات سرانگشتی برای تخمین بار برودتی آورده شده است که می توانید از آنها در برآورد اولیه نیاز خود استفاده کنید.

آدرس:

تهران، سعادت آباد، ایثارگران شمالی

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

ساعت کاری:

همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۷ عصر به جز جمعه ها و ایام تعطیل

پیمایش به بالا