‌کلید کنترل فشار در چیلر تراکمی

‌کلید کنترل فشار در چیلر تراکمی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

کلید کنترل فشار کم یا لو پرشر سوئیچ:

هنگامی که فشار مکش تا حدی پایین است، کنترل کننده برای متوقف کردن موتور کمپرسور، باعث انجماد آب در اواپراتور، مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی در چیلر انجماد اتفاق می افتد که ترموستات برگشتی کنترل درجه حرارت آب عمل نمی کند و آب داخل اواپراتور سرد می شود.

حرارت آب اواپراتور پایین می آید و همزمان با سرد شدن آب، مایع مبرد که از طریق شیر انبساط وارد اواپراتور می شود، کم می شود و فشار گاز در قسمت مکش کم خواهد شد. کاهش فشار باعث کم شدن دمای خط مکش و انجماد آب در اواپراتور می گردد.

با کم شدن فشار روغن، مایع مبرد تبخیر می گردد و روغن را به حالت کف در می آورد.

 با تبخیر مایع مبرد، سطح روغن کف کرده و سبک می شود. با پایین رفتن پیستون، روغن از کارتل خارج میشود، درنتیجه عملیات روغن کاری در قسمتهای متحرک کمپرسور مختل می گردد، همچنین ممکن است این عمل آنقدر شدید باشد که روغن وارد سیلندر بشود که باعث شکسته شدن سوپاپ مکش و در نتیجه صدمه به کمپرسور شود.

‌کلید کنترل فشار در چیلر تراکمی

برای جلوگیری از این خطر در سیستمهای تهویه مطبوع ، از کلید کنترل فشار کم استفاده می کنند. بدین صورت که، توسط یک لوله ارتباطی، قسمت مکانیکی کلید به خط مکش کمپرسور ارتباط می دهند و از میکروسوئیچ در آن مدار الکتریکی کمپرسور استفاده می کنند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 21 =