اجزای چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

یک چیلر شامل چه اجزای است؟

این کمی گمراه کننده است. یک چیلر شامل شش اجزای زیر است: اواپراتور – آب، آب / گلیکول یا هوا را با انتقال حرارت به مبرد که به گاز تبدیل می شود، خنک می کند. کمپرسور – این گاز را مصرف می کند و فشار آن را افزایش می دهد تا هوا یا آب هوای محیط می تواند گرما را از بین ببرد.

خازن – گرما تولید شده توسط گاز را با استفاده از هوای هوای محصور و یا برج خنک کننده رد می کند تا مجددا توسط اواپراتور به گاز متصل شود تا مخلوط شود. مخزن ذخیره سازی – حاوی خنک کننده رسانا، معمولا آب (می تواند آب / گلیکول) به اندازه کافی بزرگ برای جلوگیری از جریان آشفته در مخزن باعث کاویتاسیون پمپ.

 پمپ – خنک کننده را از مخزن نگهدارنده به اواپراتور و اواپراتور به دستگاه یا فرآیند سرد می کند و به مخزن منتقل می کند. کنترل پنل – کنترل کننده دمای خانه، کمپرسور، پیمانکار پمپ، فیوزهای ۳ فاز، ترانسفورماتور کنترل، کنترل ایمنی، چراغهای اجرا و فلاپی است.

چیلر

 درحالی که درست است که یک چیلر دستگاهی است که چیز دیگری را خنک می کند، یعنی یک قالب تزریق پلاستیک ماشین، آن را سرد ایجاد نمی کند، گرما را حذف می کند. به طور خلاصه، این یک دستگاه حذف گرما است. با استفاده از شش اجزای ذکر شده در بالا، یک “صنعتی” چیلر گرما را از یک عنصر – آب / گلیکول / هوا حذف می کند و سپس عنصر یخچال را از طریق مبدل حرارتی برای سرد کردن محیط اطراف یا تجهیزات فرایند جریان می دهد.

چطور یک چیلر کار می کند؟

چیلر دارای دو مدار است: مدار آب و مدار تبرید: در مدار آب، یک پمپ جریان آب را از مخزن نگهدارنده به تبخیر که آب را با انتقال گرما به یک مبرد منجمد می کند، سپس به آب فرآیند در یک چیلر قابل حمل یا به مخزن در یک چیلر بسته بندی شده یا مرکزی.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست