اجزای کولر گازی

کولرگازی پنجره ای

کولرگازی پنجره ای

سیستم تهویه مطبوع پنجره ای:

یک سیستم تهویه مطبوع پنجره به طور فنی یک سیستم تهویه مطبوع “واحد” نامیده می شود و شامل یک تهویه تهویه تهویه ای است که در یک پنجره یا به ندرت از طریق سوراخ در یک دیوار بیرونی قرار می گیرد.

از آنجایی که سوراخ هایی که در دیوارهای خارج از منزل شما ایجاد می شوند، ایده خوبی نیست، این واحدها تقریبا همیشه در یک پنجره قرار می گیرند مگر اینکه یک دلیل مهم برای نصب آن از طریق دیوار باشد. سیستم واحد دارای تمام اجزای تبرید در یک جعبه جمع و جور است. از یک طرف (طرف بیرونی) حرارت را از یک طرف خارج می کند و هوا را از طرف داخلی خنک می کند.

سیستم های تهویه مطبوع پنجره ای در اندازه های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها به اندازه کافی بزرگ می باشند تا فضای قابل توجهی مانند کل طبقه را خنک کنند.

یک خانه بسیار کوچک می تواند توسط یک سیستم تهویه مطبوع بزرگتر خنک شود، به ویژه اگر یک خانه یک طبقه باشد.

تعمیرات داکت اسپلیت و چیلر

کولرگازی پنجره ای

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 9 =