فن کویل سقفی

کولرهای تبخیری

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

کولرهای تبخیری یا خورشیدی:

کولرهای تبخیری، گاهی اوقات به عنوان کولرهای خورشیدی شناخته می شوند، کم تر از تهویه مطبوع فشرده سازی بخار (مبرد)، اما جایگزین عملی در مناطق بسیار خشک مانند جنوب غربی هستند. آنها با کشیدن هوا به هوا بیرون از طریق لایه های مرطوب که در آن هوا با تبخیر سرد می شود کار می کند. سپس هوا سردتر می شود از طریق یک خانه. این فرایند بسیار شبیه تجربه احساس سردی است که از استخر شنا در نسیم بیرون می آید. یک کولر تبخیری می تواند دمای هوا را تا ۳۰ درجه کاهش دهد.

آنها می توانند در طول تابستان هزینه های خنک کننده را تا ۷۵٪ صرفه جویی کنند؛ چرا که تنها بخش مکانیکی که از برق استفاده می کند فن است. به علاوه، به دلیل اینکه تکنولوژی ساده تر است، می توان از یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی نیز ارزان تر هزینه کرد – اغلب حدود نیمی از آن.

یک کولر تبخیر مستقیم، رطوبت را به یک خانه اضافه می کند که می تواند به عنوان یک مزیت در هوای بسیار خشک باشد. یک خنک کننده تبخیر غیر مستقیم کمی متفاوت است که تبخیر آب در یک طرف مبدل حرارتی اتفاق می افتد. هوای خانه در طرف دیگر مبدل حرارتی مجبور است که در آن خنک شود اما رطوبت را از بین نمی برد. هر دو نوع با افزایش رطوبت اثر خود را از دست می دهند، زیرا هوای مرطوب کمتر قادر به حمل رطوبت اضافی می باشد.

تعمیر مینی چیلر فنکویل

برای خنک کننده تبخیری برای انجام کارشان باید اندازه مناسب باشند. ظرفیت خنک کننده ی کولر تبخیری نه در مقدار گرما ی که می توان آن را حذف کرد (Btu) بلکه در فشار فن مورد نیاز برای گردش هوا خنک در سراسر خانه، در فوت مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری می شود. یک قانون خوب این است که فیلم مربع مکعب خانه خود را فاش کنید و تقسیم بر ۲٫ به عنوان مثال، یک خانه ۱۵۰۰ متر مربع با سقف ۸ فوت ارتفاع، نیاز به یک کولر ۶،۰۰۰ CFM دارد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 16 =