اجزای کولر گازی

کنترل رطوبت

کنترل رطوبت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                                                       

کنترل رطوبت محیطی:

از آنجایی که انسانها از تبخیر تنفس از روی پوست برای ایجاد خنک کننده طبیعی استفاده می کنند، هوای خشک تر (تا یک نقطه) راحتی را افزایش می دهد. تهویه مطبوع راحت برای ایجاد رطوبت نسبی ۵۰ تا ۶۰ درصد در فضای اشغال شده طراحی شده است.

کدام سیستم داکت اسپلیت بهترین است؟

تعمیر داکت اسپلیت کرج، به نظر میرسد که دو گزینه با توجه به مزایا و معایب نسبتا متعادل هستند، و اگر امکان انتخاب بهتر باشد، غیرممکن است. این واقعا یک مقایسه بین هزینه ها و منافع است. اگر می خواهید کل خانه خود را به راحتی خنک کنید و در مورد هزینه های مربوطه نگران نباشید، یک تهویه مطبوع تهویه مطبوع مطمئنا بهترین شرط بندی شماست.

اما اگر شما به یک بودجه کار می کنید و می توانید تنها با خنک کردن یک یا دو اتاق، یک سیستم تهویه مطبوع سیستم تقسیم کار فقط خوب است، و شما را صرف چند دلار.

همچنین در نظر داشته باشید که نوع دارایی که در آن زندگی می کنید تاثیر خواهد گذاشت که کدام سیستم تهویه مطبوع برای شما مناسب است. خانه شما حتی ممکن است قادر به ادغام یکی از این سیستم ها، انتخاب انتخاب یک ساده است!

اگر خانه شما می تواند هر دو سیستم را جایگزین کند، با این حال، این واقعا کاهش خواهد یافت که چقدر مایل هستید قبل از آن صرف کنید و میزان خانه خود را که مایل به خنک شدن است، ببینید. علاوه بر این، اگر شما در یک آپارتمان مدرن هستید، احتمالا شما در حال حاضر یک سیستم تهویه مطبوع مجزا دارید.

دو راه خنک سازی منزل شما حتی از لحاظ مزایا و معایب کاربر بسیار خوب است – این همه به شرایط شخصی شما بستگی دارد. یکی از چیزهایی که مطمئنا هر چند – هر دو بهتر است از طریق اسپرینکلر در Speedos خود را به عنوان یک بالغ بزرگ رشد کنید.

کنترل رطوبت

کنترل رطوبت

چیلر صنعتی چیست؟

تعمیر چیلر صنعتی ، چیلرهای صنعتی به عنوان یک سیستم تبرید طبقه بندی می شوند که یک ماده فرایند را خنک می کند یا هوا را در تاسیسات تجاری و صنعتی خشک می کند. یک چیلر از یک فشرده سازی بخار یا یک چرخه جذب برای خنک کردن استفاده می کند. آب سرد دارای برنامه های کاربردی متنوعی از خنک کننده فضا برای استفاده در فرآیند است.

انواع چیلرهای صنعتی

یک چیلر بین یک تا ۱۰۰۰ تن انرژی خنک کننده محاسبه می شود. سه نوع چیلر متفاوت وجود دارد: (۱) هوا، (۲) آب، و (۳) چیلر تجمعی تبخیری. چهار دسته زیر در هر یک از موارد فوق برای چیلرهای صنعتی وجود دارد:

(۱) سوپاپ، (۲) گریز از مرکز، (۳) پیچ موتور (۴) و چیلر جذبی. سه نوع اول چیلرهای مکانیکی هستند که توسط موتورهای الکتریکی، بخار یا توربین های گاز طراحی شده اند. یک چیلر جذب شده توسط یک منبع گرما مانند بخار و بدون هیچ بخش متحرک استفاده می شود.

تعمیر چیلر صنعتی

کنترل رطوبت

کنترل رطوبت

قطعات چیلر صنعتی

چرخه فشرده سازی مکانیکی دارای چهار اجزای اساسی است که از طریق آن مبرد می گذرد: (۱) اواپراتور (۲) کمپرسور (۳) کندانسور (۴) شیر گسترش. اواپراتور در چیلر با فشار کمتر و دمای پایین تر از خازن کار می کند.

چیلر آب سرد:

چیلر آبی، چیلرهای آب خنک کننده گرما را از آب فرآیند جذب می کنند و آن را به یک منبع جداگانه آب مانند برج خنک کننده، رودخانه، حوضچه و غیره جذب می کنند. به طور کلی برای برنامه های کاربردی با ظرفیت بالا استفاده می شود، جایی که گرمای تولید شده بوسیله یخچال آب خنک کننده یک مشکل ایجاد می کند .

آنها همچنین در نظر گرفته می شود زمانی که یک برج خنک کننده در حال حاضر در محل، و یا جایی که مشتری نیاز به کارایی مطلوب مصرف برق است. برای خنثی سازی مواد معدنی نیاز به چیلرهای آب سرد استفاده می شود. رسوبات معدنی موقعیت های ضعیف انتقال حرارت را ایجاد می کند که کارایی واحد را کاهش می دهد.

مبانی سیستم آب سرد – سیستم های آب سرد به همان شیوه عمل می کنند. استثنا این است که آنها به جای مبرد، از آب استفاده می کنند. از لحاظ فنی، آب را می توان به عنوان یک مبرد شناسی طبقه بندی کرد. سیستم های خنک کننده آب می توانند نسبتا پیچیده باشند و بسیاری از سیستم های آب سرد در برنامه های تجاری و صنعتی یافت می شوند. برخی از سیستم های آب سرد استفاده شده در برنامه های مسکونی وجود دارد.

مبانی سیستم آب سرد

با این حال، سیستم های آب سرد در سیستم های HVAC مسکونی بسیار نادر هستند. یک چیلر معمولی از فرایند یخچال برای خنک کردن آب در یک بیل چیلر استفاده می کند. این آب از طریق لوله های آب سرد در سراسر ساختمان که در آن از سیم پیچ عبور می کند، پمپ می شود.

هوا بیش از این کویل منتقل می شود و فرایند تبادل حرارت اتفاق می افتد. گرما در هوا به داخل کویل ها و سپس به آب جذب می شود. آب به سمت چیلر پمپ می شود تا حرارت برداشته شود. پس از آن دوباره سفر را از طریق ساختمان و کویل دوباره تمام می کند.

او چیلر اساسا گرما را از آب حذف می کند. این به عنوان یک مبرد برای حذف حرارت از ساختمان استفاده می شود. آب سرد از طریق یک حلقه آب سرد و از طریق کویل هایی که در دستگیره های هوا قرار دارند، گردش می کند. سیستم های آب سرد عبارتند از سایر تجهیزات HVAC طراحی شده برای تبادل گرما مانند تهویه مطبوع اتاق کامپیوتر.

آب سرد، گرما را از ساختمان جذب می کند. سپس به چیلر باز می گردد که در آن چیلر گرما را از آب با استفاده از فرآیند تبرید حذف می کند. برخی از ترتیبات حلقه آب خنک بسیار پیچیده هستند و دیگران ساده هستند. کنترل آب سرد از فشار به سرعت، به حجم، تا سیستم کنترل کنترل پمپ ها و سوپاپ ها در سیستم است.

چیلرهای دارای اندازه کوچکتر از ۵ تن تا چند صد تن. چیلرها را می توان در برنامه های مسکونی، ساختمان های تجاری و برنامه های کاربردی صنعتی یافت.

کنترل رطوبت

کنترل رطوبت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا