عنصر کمپرسور چیلر اسکررو طراحی شده تا حدود ۴۰۰۰۰ ساعت بیش از ۳۰ سال طول می کشد. با این حال، دستیابی به این طول عمر تضمین نمی کند اگر مسائل زیر مورد استفاده قرار نگیرند: ارتعاش، گرم بیش از حد، تراکم و روانکاری ضعیف. برای جلوگیری از شکست تجهیزات پیشرو، برای سر و صدای حرکت و نشت نفت بررسی کنید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، تماس حرفه ای.

به طور خلاصه، در اینجا چند فعالیت مهم تعمیر و نگهداری برای تجهیزات چیلر وجود دارد:

  • بررسی نشت آب و هوا
  • بررسی هفتگی برای وضعیت نفت
  • بازرسی هفتگی و تمیز کردن فیلترها
  • حذف آوار و خاک از بیرون واحد

تعمیر و سرویس تخصصی، چیلر، مینی چیلر، کولرگازی

نتیجه:

کمپرسورهای پیچ چیلر در حال افزایش است، اما بسیاری از مردم هنوز در مورد اصل کار کمپرسور پیچ و اهمیت این تجهیزات در منطقه خنک اطلاعات کمتری دارند. ما اصل اساسی انواع کمپرسورها، عملکرد آنها، تعمیر و نگهداری آنها و نقش ARANER در این منطقه برجستهیم. کمپرسورهای پیچی بخش قابل توجهی از راه حل های این شرکت هستند.

اگر از این پست لذت بردید، ممکن است در انواع کمپرسورهای تبرید چیلر جالب باشد:

بهترین راه حل چیست؟

اگر شما مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملیات و برنامه های کمپرسور پیچ در ارتباط با منطقه خنک کننده، و برای انتخاب مناسب، آگاه نباشید با تهویه ارمغان تماس بگیرید.

Araner مرجع جهانی در مهندسی تبرید صنعتی برجسته است. راه حل های انرژی کارآمد، طیف گسترده ای از محصولات استاندارد و یا سفارشی و همچنین راه حل های حرفه ای و حرفه ای در حداقل زمان فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  • منطقه خنک کننده
  • توربین ورودی هوا خنک کننده
  • ذخیره انرژی حرارتی
  • تبرید
  • محبوب ترین پست ما

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست