تعمیر چیلر داکت اسپلیت

کمپرسور در سیستم تهویه

کمپرسور در سیستم تهویه

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                                 

کمپرسور در سیستم تهویه یعنی  “قلب” سیستم:

کمپرسور را بعنوان نوعی “قلب” سیستم در نظر بگیرید، پمپاژ مبرد را از طریق تمام اجزای تبرید در یک حلقه مس بزرگ انجام دهید.

مبرد به کمپرسور به عنوان یک بخار گرم با فشار کم وارد می شود و آن را به عنوان بخار داغ با فشار بالا می کند.

کمپرسور در سیستم تهویه

کمپرسور در سیستم تهویه

خنک کننده تبخیری:

در آب و هوای بسیار خشک، کولرهای تبخیری، که گاهی اوقات به عنوان کولرهای خنک کننده یا کولرهای بیابان شناخته می شوند، برای بهبود هوشیاری در آب و هوای داغ محبوب هستند.

یک کولر تبخیری، دستگاهی است که از طریق پد مرطوب، مانند یک اسفنج بزرگ خیس شده با آب، از هوا خارج می شود. گرمای قابل ملاحظه ای از ورودی هوا، به وسیله دماسنج لامپ خشک اندازه گیری می شود.

دمای هوا ورودی کاهش می یابد، اما همچنین مرطوب تر است، بنابراین کل گرما (حرارت معقول به همراه حرارت نهان) بدون تغییر است. بعضی از گرمای معقول ورود هوا به تبخیر آب در پدال های خنک کننده مرطوب تبدیل به حرارت پنهان می شوند. اگر هوا ورودی به اندازه کافی خشک باشد، نتایج بسیار قابل توجه است.

کولرهای تبخیری تمایل دارند احساس کنند که در طول رطوبت بالا کار نمی کنند، زمانی که هوای بسیار خشکی وجود ندارد که کولرها می توانند کار کنند تا هوا برای مسافران ساکن باشد.

کمپرسور در سیستم تهویه

کمپرسور در سیستم تهویه

بر خلاف سایر انواع تهویه مطبوع، کولرهای تبخیری به هوای بیرونی متصل می شوند تا از طریق پد های خنک کننده که هوای خنک را قبل از رسیدن به داخل خانه از طریق سیستم مجرای هوایی خود، هدایت می کند؛ این هوا خنک شده باید اجازه داده شود هوای گرمتر را در داخل خانه از طریق باز کردن اگزوز مانند یک درب باز یا پنجره باز کند. این کولرها کمتر هزینه می کنند و به راحتی قابل درک و نگهداری هستند.

مایع سرد کم فشار اواپراتور کویل :

مایع سرد کم فشار که در حال خروج از شیر گسترش است، از طریق حلقه اواپراتور که در plenum کوره شما قرار دارد عبور می کند.

در اینجا، هوای داغ خانه شما در داخل سیم پیچ اواپراتور ضرب و شتم می شود و در عین حال سیم پیچ حمل شده سرد، گاز مبرد منفجر شده را خنک می کند و هوا را از بین می برد و به خانه باز می گردد.

همانطور که مبرد مایع گرم می شود، جوش می خورد و از مایع سرد تغییر می کند و به بخار گرم تبدیل می شود. از آنجا به سمت کمپرسور و واحد تراکمی بیرونی حرکت می کند و چرخه های خنک کننده ادامه می یابد.

کمپرسور در سیستم تهویه

کمپرسور در سیستم تهویه

انواع سیستم های تهویه مطبوع مرکزی:

یک تهویه مطبوع مرکزی یا سیستم تقسیم سیستم یا یک واحد بسته بندی شده است.

در یک سیستم اسپلیت مرکزی تهویه مطبوع، یک کابینت فلزی در فضای باز شامل کندانسور و کمپرسور و یک کابینت داخلی حاوی اواپراتور است. در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع سیستم تقسیم بندی، این کابینت داخلی نیز شامل کوره یا بخش داخلی پمپ گرما است.

سیم پیچ اواپراتور تهویه مطبوع در کابینه یا کانال اصلی این کوره یا پمپ گرما نصب شده است. اگر خانه شما در حال حاضر کوره ای داشته باشد اما هیچ تهویه مطبوع وجود ندارد، یک سیستم تقسیم اقتصادی ترین سیستم تهویه مطبوع مرکزی برای نصب است.

در یک تهویه مرکزی بسته بندی شده، اواپراتور، کندانسور و کمپرسور در یک کابین قرار دارد که معمولا روی یک سقف یا بتونی بتونی در کنار پایه خانه قرار می گیرد. این نوع تهویه مطبوع نیز در ساختمان های کوچک تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کانال های خروجی هوا و خروجی از داخل درب ها از طریق دیوار بیرونی خانه یا سقف آن برای اتصال به تهویه هوا بسته بندی شده است که معمولا در خارج از منزل قرار دارد.

سیستم های تهویه مطبوع بسته بندی شده اغلب شامل کویل های گرمایش الکتریکی یا کوره های گاز طبیعی می باشند. این ترکیب از تهویه هوا و بخاری مرکزی نیاز به یک کوره جداگانه در داخل ساختمان را حذف می کند.

کمپرسور در سیستم تهویه

کمپرسور در سیستم تهویه

ویژگی خرید یک سیستم تهویه مطبوع:

ویژگی های دیگر برای خرید یک سیستم تهویه مطبوع عبارتند از:

  • یک دریچه حرارتی و یک درجه حرارت بالا (EER) بیشتر از ۱۱٫۶ برای عملیات با کارآیی بالا زمانی که آب و هوای داغترین آن است
  • یک سیستم کنترل هوای متغیر برای سیستم های تهویه جدید
  • یک واحد که بی سر و صدا عمل می کند

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

کمپرسور در سیستم تهویه

کمپرسور در سیستم تهویه

راه اندازی مجدد با تاخیر سیستم تهویه مطبوع:

یک ویژگی حفاظتی که مانع از شروع دوباره خیلی زود سیستم تهویه مطبوع پس از خاموش شدن.

تقاضای فعال کردن دستگاه:

حسابهای خنک کننده و گرمایشی، بزرگترین مشارکت در تقاضا در شبکه است. پس از همه، در یک روز گرم و گرم، همه می خواهند خود را تهویه مطبوع. برای کمک به کاهش مصرف برق خانگی، بسیاری از مدل های جدید تهویه مطبوع در حال حاضر DRED (دستگاه های فعال سازی پاسخ تقاضا)، همچنین به عنوان PeakSmart شناخته می شود.

DRED به شرکت های انرژی شرکت اجازه می دهد تا از راه دور کنترل تهویه هوا را در دوره های تقاضای پیک تقاضا – معمولا در تابستان های بالا که هر کس می خواهد خانه های خود را خنک کند – کاهش فشار شبکه و مصرف برق خانگی خود را بدون تاثیر بر عملکرد هوا .

این می تواند راه طولانی برای کاهش تقاضای پیک های الکتریکی و در نتیجه نیاز به زیرساخت های جدید – و به این معنی هزینه های کمتر به مصرف کنندگان منتقل شود.

تا کنون، تنها چند شرکت انرژی این خدمات را با نصب یک گیرنده سیگنال به سیستم تهویه مطبوع فعال DRED ارائه می دهند که به طور خودکار مصرف انرژی خود را در دوره های اوج می گیرد.

برخی از شرکت های انرژی، از جمله Energex و Ergon مبتنی بر کوئینزلند، همچنین انگیزه ای برای مشتریانی که تهویه مطبوع با DRED را فعال می کنند، مشوق می دهند.

کمپرسور در سیستم تهویه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا