سرویس اسپلیت

کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

کمپرسور اسکرو روتاری :

معمولا روتور چیلر به موتور متصل می شود. با چرخاندن دو روتور، حجم در شیارهای خود باعث کاهش فشرده سازی مبرد می شود. ما می توانیم روند عملیات را در مراحل زیر مشاهده کنیم:

  • مرحله اول: درگاه ورودی کمپرسور، مبرد را می گیرد.
  • مرحله دوم: فضای دندانه ای به دلیل خط مقطع در جهت تخلیه کاهش می یابد. فشرده سازی انجام می شود
  • مرحله سوم: فشرده سازی ادامه می یابد تا نقطه ای که هر دو روتور در بندر تخلیه قرار دارند. فشار در این نقطه زیاد است.
  • مرحله چهارم: با خط مقطع در تخلیه، فضای دندان مبرد را تخلیه می کند  

انواع کمپرسورهای اسکرو – دلیل انتخاب دقیق آن:

جستجو برای یک کمپرسور پیچ مناسب دلهره آور است زیرا می تواند اصول کار کمپرسور پیچ را فراتر نگذارد. جالب توجه است، کمپرسورهای پیچ یا تک پیچ یا نوع دو پیچ هستند.

  • کمپرسور تک پیچ کمپرسور تک پیچ شامل دو روتور دروازه و یک روتور اصلی است. روتور اصلی، که روتور رانندگی است، با روتورهای دروازه مش را برای تولید فشرده سازی تولید می کند.
  • کمپرسور دوقلو بر خلاف کمپرسور تک پیچ، کمپرسور دوقلو، با دو روتور پیچ خورده می چرخد. به عنوان دو مش، جریان سیال در جهت محوری. این کمپرسور در برنامه های تجاری و صنعتی بسیار رایج است.

کمپرسور اسکرو

قطعات کمپرسور اسکرو SCREW:

کمپرسور پیچ یک ماشین جابجایی مثبت است که همراه با دو روتور پیچ خورده است که در شکل ۱ نشان داده شده است. دو روتور در یک محفظه ایجاد کننده کار هستند که پایه عملکردهای کمپرسور پیچ است.

ما می توانیم قطعات را به صورت زیر دسته بندی کنیم:

  1. ROTOR

دو روتور، روتور مرد و زن وجود دارد. به طور معمول، روتور زن بزرگتر از روتور مرد است. همچنین توسط موتور اصلی رانده می شود و در نتیجه آن روتور مرد را می چرخاند.

  1. سوپاپ سوپاپ

این بخشی از کمپرسور است که در آن کنترل گاز اتفاق می افتد. این را می توان به صورت پنوماتیک یا الکتریکی کنترل کرد.

  1. PRIME MOVER (به طور معمول یک موتور الکتریکی)

کمپرسور قدرت خود را از موتور الکتریکی و یا دیگر موتورهای دیگر بسته به طراحی طراحی می کند. شما همچنین می توانید سیستم های مختلف انتقال قدرت با سازندگان و مدل های مختلف را در نظر بگیرید.

  1. بخش روغن

این شامل مخزن نفت، فیلتر روغن و جداساز روغن است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 11 =