فن کویل سرمایشی گرمایشی

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر:

همانطور که می توانید از دسته بندی ها انتظار داشته باشید، کمپرسورهای پیچ دارای بخش های دقت زیادی دارند. این شامل کوپلینگ، چرخ دنده ها، پیستون ها، محفظه ها و کمربندها است. برای بهره وری پیشرفته، این دستگاه همچنین دارای یک گیرنده هوا برای برنامه های بافر و ذخیره سازی بین کمپرسور و سیستم مصرف است. گیرنده بیشتر به عنوان گیرنده اولیه و گیرنده ثانویه طبقه بندی می شود.

کمپرسور پیچ همچنین دارای خشک کن هوا است که نقش آن حذف بخار آب از هوا است. این مانع مشکلات جدی عملیاتی در سیستم از جمله انسداد روند و خوردگی می شود. در زیر قسمتهای دیگری از کمپرسور پیچ وجود دارد که برخی از آنها در شکل ۱ قابل مشاهده است.

 • پیچ (ها)

 • روتور

 • درگاه ورودی

 • پورت تخلیه

 • جداساز نفت

 • دریچه های اسلاید

کاربردهای کمپرسور چیلر اسکرو:

کمپرسور چیلر پیچ جزء مهمی در بسیاری از صنایع است که ARANER با آن روبرو است. در صنعت پردازش مواد غذایی، محصول در خنک کننده مواد غذایی، حمل و نقل فشار و تحریک پذیری مهم است. این محصول همچنین در امکانات دارویی که در بسته بندی، هوادهی و تولید قرص استفاده می شود، ویژگی دارد.

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

به طور خلاصه، دستگاه در سایر صنایع زیر رایج است:

 1. مهندسی عمران و ساخت و ساز
 2. ماشین آلات
 3. پالپ و کاغذ
 4. الکترونیک
 5. ماشین
 6. پارک های تم

یونیت های قابل حمل فن کویل:

ساده ترین گزینه غیر مبتنی بر پنجره یک دستگاه A / C قابل حمل است. این ها دستگاه هایی هستند که معمولا روی یک پنجره نزدیک قرار می گیرند. شیلنگ هوا را داخل و خارج از طریق یک پنجره حمل می کند.

به طور معمول، این واحدها با فریم های شلنگ قابل تنظیم به جای در پنجره ای که آنها را در محل قرار می دهد. از لحاظ فنی، تمام قسمت ها به صورت فیزیکی در یک جعبه قرار می گیرند، اما شما هنوز هم نیاز به اتصال به دنیای بیرون برای کارکردن آنها دارید.

هنگام تصمیم گیری بر روی یک دستگاه قابل حمل، شما باید بین سیستم های شلنگ تک یا دوگانه را انتخاب کنید. یک سیستم شلنگ تنها از یک لوله استفاده می کند تا هوا را از ساختمان خارج کند. مشکل این است که این باعث کاهش فشار هوا در داخل خانه شما می شود.

این باعث می شود هوا گرم تر از خارج از طریق ترک در درب ها و پنجره ها. واحد A / C باید به عنوان یک نتیجه فوق العاده کار کند که یک سیستم بسیار ناکارآمد است. اگر شما در حال تلاش برای خنک کردن یک فضای کوچک هستید، این نگرانی بزرگ نیست و این دستگاه ها عموما ارزان ترند. با این حال، برای یک خانه بزرگتر، هزینه های اضافی انرژی می تواند سریع به سرعت بالا بیافتد.

از طرف دیگر، واحدهای شلنگ دوشاخه هوای گرم را که درون خانه قرار دارد را خنک می کند و آن را از آنجا بیرون می آورد. برای حفظ واحد از گرمای بیش از حد، یک لوله دوم مصرفی در خارج از هوا برای خنک کردن دستگاه پمپ می شود و سپس دوباره آن را به عقب بر می گرداند.

این سیستم بسیار کارآمد است زیرا دستگاه به طور مداوم در برابر خود کار نمی کند. سیستم های شلنگ دو طرف تقریبا همیشه راهی برای رفتن هستند، مگر اینکه شما فقط نیاز به خنک شدن یک منطقه بسیار کوچک و کوچک دارید. فقط به یاد داشته باشید که برخی از واحدهای می توانند گران قیمت باشند.

با این وجود، هر کدام از مدل هایی که انتخاب می کنید، باید یک دستگاه شلنگ قابل حمل باشد که احتمالا آخرین گزینه شما باشد. این برای کسانی است که کاملا نمیتوانند از یک واحد پنجره استفاده کنند و قادر به انجام اصلاح دیوار نیستند.

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

همانطور که گزارشات مصرف کننده اشاره می کند، آنها هزینه های بالاتری دارند و به طور کلی کارآیی ندارند. یک پنجره ی مشابه پنجره ی بزرگ، بهتر از همتای قابل حمل آن است.

سیستم های تهویه مطبوع یا توزیع هوا:

سیستم های تهویه مطبوع اغلب از فن برای توزیع هوای تهویه به یک فضای اشغال شده مانند یک ساختمان یا یک ماشین برای راحتی راحتی و کیفیت هوا در محیط داخلی استفاده می کنند. واحد های الکتریکی مبرد مبتنی بر الکتریکی از واحدهای کوچک است که می تواند یک اتاق خواب کوچک داشته باشد که می تواند توسط یک بالغ به تنهایی انجام شود تا واحدهای عظیم نصب شده روی سقف برج های اداری که می توانند کل ساختمان را خنک کنند. خنک کننده معمولا از طریق یک چرخه یخچال به دست می آید، اما گاهی اوقات از تبخیر یا خنک کننده ی آزاد استفاده می شود. سیستم های تهویه مطبوع نیز می توانند براساس مواد خشک کننده (مواد شیمیایی که رطوبت از هوا را حذف می کنند) و لوله های زیرزمینی که می تواند مبرد گرم را به زمین برای خنک کننده توزیع کند، تولید می شود.

به طور کلی، تهویه مطبوع می تواند به هر نوع فن آوری اشاره کند که شرایط هوا (گرمایش، خنک سازی (رفع رطوبت)، تمیز کردن، تهویه یا حرکت هوا را تغییر می دهد. با این حال، در استفاده معمول، “تهویه مطبوع” به سیستم هایی که هوای سرد دارند اشاره می کند. در ساخت و ساز، یک سیستم کامل گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع به عنوان حرارت، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه هوا – به عنوان مخالف AC) اشاره می شود.

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

کمپرسور اسکرو SCREW چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا