خرید انواع فنکویل

کانال های تهویه مطبوع

کانال های تهویه مطبوع

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                

کانالهای مورد استفاده در تهویه مطبوع:

اگر شما یک سیستم A / C را از ابتدا نصب کنید، پیمانکار شما باید اندازه تجهیزات خنک کننده مورد نیاز خود را با استفاده از روش های شناخته شده مانند تهویه مطبوع تهویه مطبوع آمریکا (ACCA) جی محاسبه کنید. اگر قبلا برای حرارت خود اضافه کردن یک سیستم مرکزی می تواند هزینه کمتری داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که کانالهای مورد استفاده برای گرمایش ممکن است به اندازه مناسب یا در مکان مناسب برای خنک سازی مطلوب نباشد.

پیمانکار شما باید اطمینان حاصل کنید که مجرای کانال به اندازه کافی اندازه گرفته شده اند و ثبت احوال کافی برای ارائه هوا کافی به نقاط سمت راست وجود دارد. مجرای زیرزمینی می تواند عملیات ناکارآمد و پر سر و صدا را ایجاد کند. در اینجا نحوه نگه داشتن مال شما را در اینجا می بینیم:

تمیز نگهش دار. حجاری ها و گیاهان باید حداقل ۲ فوت از واحد خارج باشند. ماهانه کوره ها و فیلتر ها را تمیز کنید پاک کردن آثار و کثافت از کویل های کندانسور و چک کردن انسداد در تخلیه لوله.

کانال های تهویه مطبوع

کانال های تهویه مطبوع

مهر و موم و عایق بندی مجرای هوای سرد یا گرم می تواند از طریق نشت ها فرار کند و یا زمانی که کانال ها به درستی عایق بندی نشوند، مصرف ۴۰ درصد از انرژی مورد استفاده برای اجرای سیستم شما. آب بندی مجرای شما در تابستان گرم تر می شود و در زمستان گرم تر می شود. به همین دلیل است که نوار مجرای نامیده می شود، نه نوار اردک.

چک های فصلی هر ساله یک تغییر حرفه ای مجاز می گیرد، همه فیلتر ها، کویل ها را تمیز و فریز می کنند، سیستم ترمینال و زهکشی را تخلیه می کنند و بخش های دمنده را خلاص می کنند. پیمانکار همچنین باید بررسی کند که سیستم به درستی شارژ شده با مبرد است، هیچ نشتی وجود ندارد و تمام اجزای مکانیکی به درستی کار می کنند.

چرخه معکوس یعنی  خنک  در تابستان و گرم در زمستان:

• چرخه معکوس: مدل های چرخه معکوس را می توان برای خنک کننده در تابستان و حرارت در زمستان استفاده کرد. در حالی که هزینه های خرید و نصب می تواند در مقایسه با یک بخاری برقی بالا باشد، تهویه مطبوع چرخه معکوس در واقع یکی از ارزان ترین و موثر ترین انواع حرارت دادن برای فضاهای بزرگ در دراز مدت است.

حتی اگر شما هر زمستان چند روز یا چند هفته به گرم نیاز داشته باشید، یک مدل چرخه معکوس می تواند بهترین گزینه باشد.

کانال های تهویه مطبوع

کانال های تهویه مطبوع

هزینه های جاری گرمایش و سرمایش:

لوازم گرمایش و خنک کننده حدود ۴۰ درصد از مصرف انرژی متوسط ​​خانه های را تشکیل می دهند. برای صرفه جویی در هزینه در هنگام اجرای سیستم تهویه مطبوع، چندین کار انجام می دهید.

  • اندازه: داشتن اندازه صحیح تهویه مطبوع یک قدم مهم است (نگاه کنید به انتخاب ظرفیت مناسب).
  • رتبه بندی ستاره: مدل با ستاره های بیشتر کارایی بیشتری خواهد داشت و از قدرت کمتر از یک مدل با ستاره های کمتر استفاده می کند.
  • تهویه مطبوع هر مدل برای خنک کننده و حرارت دادن کارایی دقیق تر از رتبه بندی ستاره ها را ارزیابی می کند و هزینه های پیش بینی شده برای هر مدل را ارائه می دهد.
  • خانه خود را به عنوان صرفه جویی در انرژی که ممکن است؛ ۱۰ نکات برتر در مورد نگه داشتن خانه خود را به طور موثر و موثر ببینید.
  • اگر سیستم تهویه هوا دارای یک حالت اقتصادی است، از حالت اقتصاد استفاده کنید.

• ترموستات (دمای هدف) را به دمای معین تنظیم کنید تا سیستم نتواند بیش از حد سخت کار کند و از قدرت بیشتری استفاده کند.

کانال های تهویه مطبوع

کانال های تهویه مطبوع

برچسب های ستاره ای تهویه مطبوع:

هنگامی که شما ظرفیتی را که لازم دارید انجام داده اید، رتبه بندی ستاره های مدل های ظرفیت مشابه را مقایسه کنید. ستاره های بیشتر، هزینه های عملیاتی و انتشار گازهای گلخانه ای پایین تر است. رتبه بندی ستاره ها برای گرمایش و خنک کاری متفاوت است.

برچسب جدید رتبه ستاره اخیرا توسعه یافته است، و اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد سیستم تهویه مطبوع در مناطق مختلف استرالیا ارائه می شود و انتخاب مدل مناسب برای محل زندگی شما را آسان تر می کند. این در چند سال آینده به مرحله اجرا در خواهد آمد.

ما همچنین مقررات و برچسب های جدیدی را برای مدل های قابل حمل و مجزا ایجاد خواهیم کرد تا به مصرف کنندگان بهترین مدل ها را انتخاب کنیم.

کانال های تهویه مطبوع

کانال های تهویه مطبوع

حسگر حضور انسان در فن کویل:

این تشخیص اینکه آیا کسی در واقع در اتاق است، به طوری که واحد می داند که کار را ادامه دهد. بعضی از مدلها حتی حرکات هوا را به سمت فرد حساس هدایت می کنند، به طوری که خنک سازی یا گرمایش عمدتا در مناطقی که در حال استفاده هستند متمرکز می شود.

کنترل از راه دور:

به دنبال دکمه های بزرگ و به خوبی فاصله و یک صفحه نمایش بزرگ و آسان برای خواندن.

حالت خواب:

این تابع درجه حرارت را در مراحل تنظیم می کند تا سطح راحتی خواب باشد، به طوری که در هنگام خواب خواب تهویه مطبوع به سختی (یا بیشتر آرام) کار نمی کند.

قابل تنظیم یا نوسان لولا:

آنها را برای هوای سرد و گرم برای آنها قرار دهید. این را می توان از راه دور برای اکثر مدل ها انجام داد. تنظیمات چپ و راست کمک می کند هوا مستقیم در آن به خصوص مورد نیاز است.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا