خرید انواع فنکویل

کانال های تهویه مطبوع

کانال های تهویه مطبوع

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

کانالهای مورد استفاده در تهویه مطبوع:

اگر شما یک سیستم A / C را از ابتدا نصب کنید، پیمانکار شما باید اندازه تجهیزات خنک کننده مورد نیاز خود را با استفاده از روش های شناخته شده مانند تهویه مطبوع تهویه مطبوع آمریکا (ACCA) جی محاسبه کنید. اگر قبلا برای حرارت خود اضافه کردن یک سیستم مرکزی می تواند هزینه کمتری داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که کانالهای مورد استفاده برای گرمایش ممکن است به اندازه مناسب یا در مکان مناسب برای خنک سازی مطلوب نباشد.

پیمانکار شما باید اطمینان حاصل کنید که مجرای کانال به اندازه کافی اندازه گرفته شده اند و ثبت احوال کافی برای ارائه هوا کافی به نقاط سمت راست وجود دارد. مجرای زیرزمینی می تواند عملیات ناکارآمد و پر سر و صدا را ایجاد کند. در اینجا نحوه نگه داشتن مال شما را در اینجا می بینیم:

تمیز نگهش دار. حجاری ها و گیاهان باید حداقل ۲ فوت از واحد خارج باشند. ماهانه کوره ها و فیلتر ها را تمیز کنید پاک کردن آثار و کثافت از کویل های کندانسور و چک کردن انسداد در تخلیه لوله.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

مهر و موم و عایق بندی مجرای هوای سرد یا گرم می تواند از طریق نشت ها فرار کند و یا زمانی که کانال ها به درستی عایق بندی نشوند، مصرف ۴۰ درصد از انرژی مورد استفاده برای اجرای سیستم شما. آب بندی مجرای شما در تابستان گرم تر می شود و در زمستان گرم تر می شود. به همین دلیل است که نوار مجرای نامیده می شود، نه نوار اردک.

چک های فصلی هر ساله یک تغییر حرفه ای مجاز می گیرد، همه فیلتر ها، کویل ها را تمیز و فریز می کنند، سیستم ترمینال و زهکشی را تخلیه می کنند و بخش های دمنده را خلاص می کنند. پیمانکار همچنین باید بررسی کند که سیستم به درستی شارژ شده با مبرد است، هیچ نشتی وجود ندارد و تمام اجزای مکانیکی به درستی کار می کنند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 2 =