تعمیر کمپرسور اسکرو

چیلر خانگی

چیلر خانگی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                                                     

چیلر:

چیلر خانگی ، یک چیلر یک سیستم تبرید است که آب را خنک میکند. سیستم های تهویه هوا و رطوبت هوا هوا را در حالی که یک چیلر با استفاده از همان عملیات یخچال، آب، روغن یا سایر مایع ها را سرد می کند. سپس این محلول سرد را می توان برای خنک سازی در طیف گسترده ای از عملیات مورد استفاده قرار داد. برخی از رایج ترین برنامه ها عبارتند از:

  1. صنعت پلاستیک: خنک کردن پلاستیک داغ که تزریق شده، منفجر شده، اکسترود یا مهر شده است.
  2. چاپ غلطک گرم صنعت خنک کننده به علت اصطکاک و کوره درمان جوهر همراه با لامپ های ماوراء بنفش نیز برای اهداف درمان.
  3. صنعت پزشکی: سیستم های MRI – واحد MRI بیمارستان نیاز به خنک کردن برای کار درست دارد.
  4. صنعت تهویه مطبوع: سیستم های تهویه مطبوع در مقیاس بزرگ، این آب سرد را در مناطق خاصی از ساختمان های بلند پرورش می دهد. سیستم های حمل و نقل هوایی برای هر منطقه باز و بستن جریان آب از طریق منطقه خاص نگه داشتن هوا از اتاق ها در دمای مطلوب.
  5. صنعت برش لیزری: تکنولوژی ماشین هایی تولید کرده است که می توانند محصولات فولادی بسیار خاصی را با استفاده دقیق از دستگاه برش لیزری برش دهند. این لیزرها در دمای بسیار بالا عمل می کنند و باید به درستی اجرا شوند.
  6. صنعت آبجوسازی – خنک کننده کتری در تخمیر تبدیل به یک صنعت آینده که در آن چیلر برای حفظ کتری و منطقه ذخیره سازی آبجو در دمای پایین استفاده می شود.

چیلر خانگی

چیلر خانگی

چیلر خنک کننده ساختمان های بزرگ ، متوسط و کوچک:

چیلر تراکمی هوا خنک ، ساختمان های بزرگ با بارهای خنک کننده بیش از ۴۰۰ تن سرد و یا ۱،۴۰۰ کیلو وات معمولا از چیلرهای آب سرد با کمپرسورهای گریز از مرکز یا کمپرسورهای توربوکور درون سیستم خنک کننده مرکزی استفاده می کنند.

آنها همچنین ممکن است از یک چیلر خنک کننده هوا کمتری استفاده کنند تا بارهای خنک کننده ی خنک کننده مانند کامپیوتر و اتاق های ارتباطی را اداره کند. در سیستم مرکزی می توان یک چیلر جذبی نیز ایجاد کرد، از جمله گرمازدایی، به عنوان مثال از یک موتور CHP، اما اغلب در کنار چیلرهای مکانیکی استفاده می شود.

ساختمان های متوسط؛

​​با بار خنک کننده حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ تن تبرید یا ۷۰۰ تا ۱۴۰۰ کیلووات به طور معمول از کمپرسورهای پیچ یا کمپرسورهای توربوکور استفاده می کنند، این می تواند آب یا هوای سرد باشد، ما به این نتیجه خواهیم رسید که چه مدت کوتاه است. در صورتی که گرمای کافی با کیفیت بالا در دسترس باشد، ممکن است این ساختمان ها از یک چیلر جذبی نیز استفاده کنند

ساختمان کوچک با بارهای خنک کننده کمتر از ۲۰۰ تن یا ۷۰۰ کیلووات، معمولا از کمپرسورهای اسکرول یا کمپرسورهای Turbocor استفاده می کند و معمولا از طراحی های هوا خنک هستند. ما دوباره به این نتیجه خواهیم رسید که چرا فقط در کوتاه مدت می توانند از یک سیستم متفاوت مانند واحد VRF استفاده کنند اما این بستگی به اندازه ساختمان و بار خنک کننده دارد.

چیلرهای جذبی؛

فقط باید مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که فراوانی گرمازدگی با کیفیت بالا یا گرما ارزان است. آنها اغلب در بیمارستان ها و ساختمان هایی با استخرهای گرمایش یافت می شوند. اگر ساختمان نوع تجاری ساختمان تجاری با استفاده از یک موتور ترکیبی از گرما و قدرت (CHP) این اغلب همراه با یک چیلر جذبی است.

چیلر تراکمی هوا خنک ، که از حرارت احتراق از احتراق استفاده می کند، اما در این سناریو، این بیشتر در رابطه با چیلرهای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات آنها در طول روزهای زمانی که قیمت برق پیک افزایش می یابد استفاده می شود.

اگر شما یک ساختمان با بار خنک کننده متوسط ​​تا بزرگ داشته باشید، باید چندین چیلر را به طور موازی از اندازه های مختلف استفاده کنید تا بار فصلی تغییر یافته را در عملکرد مطلوب با اضافه کاری ساخته شده بسازید. برای مثال شما یک ساختمان با بار خنک کننده ۲۲۰۰ تن دارید و سپس باید از ترکیب هایی مانند دو ۱۲۰۰ تن چیلرها یا دو ۹۰۰ تن و ۵۰۰ تن یا ۱۰۰۰ تن و دو ۷۰۰ تن چیلر و غیره. گزینه های پیکربندی تقریبا بی حد و حصر هستند.

چیلر خانگی

چیلر خانگی

چیلرهای فشرده سازی بخار:

تعمیر چیلر گازی ، چیلر در نتیجه خنک کننده با گرم شدن آب سرد در تبخیر، با خنک شدن، به هدف اصلی خود خاتمه می دهد. مبرد از بخار خارج می شود، اما در طرف دیگر آب سرد تولید می شود. بنابراین، گرما به مبرد در فشار ثابت اضافه می شود اما از آب سرد استخراج می شود. هر دو مبرد و آب سرد، مخلوط شده و با دیوار جامد در بین آنها در تبخیر کننده مانند پوسته و لوله طراحی شده است.

بخارات مايع از اواپراتور بيرون مي آيد و سپس توسط کمپرسور خنک کننده به فشار و درجه حرارت بالا فشرده مي شود. کمپرسور نیاز به انرژی برای کار خود دارد و از این رو انرژی الکتریکی به آن عرضه می شود. بخار خنک کننده گرما را به داخل مایع خنک کننده یا هوا خاموش می کند. مایع در حالت مایع یا مایع که از کندانسور خارج می شود در شیر گسترش می یابد و فشار و دمای آن به سطح اواپراتور کاهش می یابد به طوری که چرخه فوق دوباره تکرار شود.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

چیلر خانگی

چیلر خانگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا