نگهداری از چیلر

چیلر جذبی

چیلر جذبی

چیلرهای فشرده سازی بخار و چیلرها جذب بخار:

چیلر جذبی ، چیلرهای فشرده سازی بخار از یک کمپرسور مکانیکی با موتور الکتریکی استفاده می کنند تا یک مبرد در اطراف سیستم را خنثی کند. این ها شایع ترین انواع چیلرها هستند. دو دسته زیر برای چیلرهای فشرده سازی بخار وجود دارد که آب سرد یا سردکننده هوا هستند و ما به زودی به آنها نگاه خواهیم کرد.

چیلرهای جذب بخار؛

از یک منبع گرما برای انتقال مبرد در اطراف سیستم استفاده می کنند و نه از یک کمپرسور مکانیکی استفاده می کنند. مبرد در این چیلرها بین مناطق دارای دما و فشار متفاوت حرکت می کند. برای تماشای آموزش ویدئویی این چیلرها اینجا کلیک کنید.

به دنبال چیلرهای فشرده سازی بخار، دو نوع اصلی هوا سرد می شود و آب سرد می شود. هر دو نوع چیلرها اجزای اساسی مشابهی دارند که عبارتند از: اواپراتور، کمپرسور، کندانسور و شیر توسعه. هنگامی که ما درباره هوای سرد و یا آب صحبت می کنیم این به سادگی به نحوی است که گرمای ناخواسته از طریق خنک کننده چیلرها از ساختمان خارج می شود.

اصل کار برای چیلرهای سرد و خنک کننده هوا همان است. کمپرسور یک مبرد را در داخل چیلر بین کندانسور، شیر گسترش، بخارپز و برگشت به کمپرسور فشار می دهد. تنها تفاوت این است که با یک چیلر خنک کننده هوا، طرفداران هوا را در سراسر لوله های معلق کندانسور که گرما را دور نگه می دارند، می کند.

چیلرهای آب سرد دارای یک کندانسر مهر و موم شده و آب از طریق پمپ می شود تا گرما را از بین ببرد و از طریق برج خنک کننده پراکنده شود. برج خنک کننده همچنین از فن برای رد گرما استفاده می کند.

چیلر جذبی

چیلر جذبی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 + 15 =