کمپرسورهای جابجایی مثبت شامل کمپرسورهای متناوب، پیچ و اسکرول هستند. کمپرسورهای راننده می توانند از طریق هوا خنک و یا آب سرد و استفاده از سیلندر هایی با پیستون هایی که به عنوان پمپ ها عمل می کنند تا فشار مبرد را افزایش دهند. چیلرهای متقاطع کوچکتر از چیلرهای گریز از مرکز با ظرفیت ۱۰ تا ۱۸۰۰ کیلو وات (۵-۱۰ تن تبرید) هستند. در کمپرسورهای پیچ، که همچنین به عنوان کمپرسورهای روتاری شناخته می شوند، گاز با کاهش مستقیم حجم بین پیچ های دوار فشرده می شود. کمپرسورهای پیچ در چندین طرح از جمله یک پیچ یا پیچ دوقلو در دسترس هستند. چیلرهای اسکرو می توانند هوا خنک و یا آب سرد و دارای ظرفیت ظرفیت ۱۰ – ۷۰۰۰ کیلو وات (۳ تا ۲۰۰۰ تونل خنک). کمپرسورهای اسکرول از یک اسکرول ثابت در یک اسکرول دوار برای فشرده سازی مبرد استفاده می کنند و دارای ظرفیت ۱۰ تا ۱۸۰۰ کیلو وات (۵-۱۰ تن تبرید) هستند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر مینی چیلر فنکویل

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

:منبع

www.epa.gov

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست