داکت اسپلیت اکسیژن

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر خنک کننده ساختمان های بزرگ ، متوسط و کوچک:

چیلر تراکمی هوا خنک ، ساختمان های بزرگ با بارهای خنک کننده بیش از ۴۰۰ تن سرد و یا ۱،۴۰۰ کیلو وات معمولا از چیلرهای آب سرد با کمپرسورهای گریز از مرکز یا کمپرسورهای توربوکور درون سیستم خنک کننده مرکزی استفاده می کنند.

آنها همچنین ممکن است از یک چیلر خنک کننده هوا کمتری استفاده کنند تا بارهای خنک کننده ی خنک کننده مانند کامپیوتر و اتاق های ارتباطی را اداره کند. در سیستم مرکزی می توان یک چیلر جذبی نیز ایجاد کرد، از جمله گرمازدایی، به عنوان مثال از یک موتور CHP، اما اغلب در کنار چیلرهای مکانیکی استفاده می شود.

ساختمان های متوسط؛

​​با بار خنک کننده حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ تن تبرید یا ۷۰۰ تا ۱۴۰۰ کیلووات به طور معمول از کمپرسورهای پیچ یا کمپرسورهای توربوکور استفاده می کنند، این می تواند آب یا هوای سرد باشد، ما به این نتیجه خواهیم رسید که چه مدت کوتاه است. در صورتی که گرمای کافی با کیفیت بالا در دسترس باشد، ممکن است این ساختمان ها از یک چیلر جذبی نیز استفاده کنند

ساختمان کوچک با بارهای خنک کننده کمتر از ۲۰۰ تن یا ۷۰۰ کیلووات، معمولا از کمپرسورهای اسکرول یا کمپرسورهای Turbocor استفاده می کند و معمولا از طراحی های هوا خنک هستند. ما دوباره به این نتیجه خواهیم رسید که چرا فقط در کوتاه مدت می توانند از یک سیستم متفاوت مانند واحد VRF استفاده کنند اما این بستگی به اندازه ساختمان و بار خنک کننده دارد.

چیلرهای جذبی؛

فقط باید مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که فراوانی گرمازدگی با کیفیت بالا یا گرما ارزان است. آنها اغلب در بیمارستان ها و ساختمان هایی با استخرهای گرمایش یافت می شوند. اگر ساختمان نوع تجاری ساختمان تجاری با استفاده از یک موتور ترکیبی از گرما و قدرت (CHP) این اغلب همراه با یک چیلر جذبی است.

چیلر تراکمی هوا خنک ، که از حرارت احتراق از احتراق استفاده می کند، اما در این سناریو، این بیشتر در رابطه با چیلرهای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات آنها در طول روزهای زمانی که قیمت برق پیک افزایش می یابد استفاده می شود.

اگر شما یک ساختمان با بار خنک کننده متوسط ​​تا بزرگ داشته باشید، باید چندین چیلر را به طور موازی از اندازه های مختلف استفاده کنید تا بار فصلی تغییر یافته را در عملکرد مطلوب با اضافه کاری ساخته شده بسازید. برای مثال شما یک ساختمان با بار خنک کننده ۲۲۰۰ تن دارید و سپس باید از ترکیب هایی مانند دو ۱۲۰۰ تن چیلرها یا دو ۹۰۰ تن و ۵۰۰ تن یا ۱۰۰۰ تن و دو ۷۰۰ تن چیلر و غیره. گزینه های پیکربندی تقریبا بی حد و حصر هستند.

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی هوا خنک

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 8 =