سرویس اسپلیت

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی هوا خنک

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                      

موارد استفاده انواع چیلر:

چیلر هوا خنک

چیلر تراکمی هوا خنک، به یک سیستم چیلر اشاره دارد که از محیط هوای اطراف دستگاه یخچال برای خنک کردن استفاده می کند و مایع منجمد را به یک مایع متصل می کند.

چیلر پزشکی

به سیستم چیلر یا چیلر اشاره دارد که در صنعت پزشکی استفاده می شود. برنامه های کاربردی معمول شامل MRI و ACSELORATORS LINEAR، و اسکنر PET. با توجه به ماهیت بحرانی این برنامه ها، چیلرهای پزشکی به طور کلی مجهز به Automatic City Switch Over، کمپرسورهای هوا، خنک کننده های خنک کننده هوا و سایر آلارم های مختلف برای کمک به راحتی بیمار هستند.

BTU

واحد گرمای BRITI (BTU) واحد اندازه گیری است که اغلب برای توصیف ظرفیت چیلر استفاده می شود. یک بوت یک مقدار انرژی لازم برای افزایش یک پوند آب یک درجه فارنهایت است.

چیلر مرکزی

یک چیلر مرکزی نامیده می شود به عنوان هر چیلر مورد استفاده برای خنک کردن چندین فرآیند. چیلر می تواند آب یا هوای سرد باشد و دارای یک پیکربندی ثابت یا قابل حمل باشد.

چیلر

یک چیلر آب یک دستگاه یخچال است که آب سرد یا مخلوط آب / گلیکول را تولید می کند، برای خنک کردن تجهیزات صنعتی فرآیند یا خنک سازی راحت برای ساختمان ها. یک چیلر آب از تبخیر مبرد برای خنک کردن مایع از طریق مبدل حرارتی استفاده می کند. مایع را از طریق یک سیستم لوله و یا مدار برای رسیدن به تجهیزات فرآیند.

کمپرسور

یک کمپرسور در یک ترابایتی، گاز خنک کننده یخچال پایین سرد را به گاز مبرد منجمد داغ فشار می دهد و سپس دوباره به یک مایع تبدیل می شود که دوباره استفاده می شود.

گلیکول

گلیکول به آب در یک سیستم خنک کننده آب برای محافظت از انجماد اضافه می شود. گلیکول به عنوان اتیلن گلیکول یا پروپیلن گلیکول در دسترس است و می توان آن را با یا بدون مهار کننده های زنگ خریداری کرد. نقطه انجماد مایع بستگی به غلظت گلیکول دارد. غلظت گلیکول بالاتر نقطه ی انجماد است، اما با افزایش غلظت، خواص انتقال حرارت کاهش می یابد. این ظرفیت چیلر را کاهش می دهد.

بایگانی گاز داغ

گاز بایگانی داغ یک سوپاپ است که بخشی از گاز گرم را از کمپرسور تبرید خارج می کند. این گاز عبور می کند به کندانسور وارد نمی شود و دوباره به مدار پس از شیر گسترش و قبل از تبخیر کننده دوباره وارد شده است. این تمرین برای برنامه های کم بار استفاده می شود و همچنین می تواند برای کمک به شرایط کم محیط استفاده شود.

چیلر صنعتی

چیلرهای صنعتی اغلب به چیلرهای مورد استفاده برای خنک کننده فرایند در مقایسه با برنامه های کاربردی خنک کننده اشاره می کنند. بارهای گرما و دمای مایع خروج می تواند در برنامه های خنک کننده فرآیند متفاوت از آنچه در برنامه های خنک کننده راحتی یافت می شود متفاوت باشد. برخی از اجزاء، پمپ های سیستم و مقادیر سیال متفاوت خواهند بود.

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر محیطی

چیلر تراکمی هوا خنک ، اصلاح اجازه می دهد تا عملیات مناسب چیلر در شرایط محیطی کم. این تغییرات بسته به نوع چیلر، مبرد مورد استفاده، درجه حرارت واقعی موجود، دمای مایع و مایع خنک می شود.

دمای پایین (LT) چیلر

چیلر تراکمی هوا خنک، چیلرهای کم دما می توانند بسته به نوع سازنده متفاوت باشند. چیلر LT به منظور کارکرد پایین دمای ۴۰F طراحی شده است.

چیلر قابل حمل

چیلر تراکمی هوا خنک، چیلرهای قابل حمل به هر چیلر اشاره می کنند که شامل تله های تبرید و مدار آب (پمپ و مخزن) در همان چاپ پا است. چیلرهای قابل حمل می توانند هر چیلر از ۵ تن تا بیش از ۲۰۰ تن باشد.

گاز چیلر

یک مبرد منبعی است که برای خنک کردن آب در یک چیلر از طریق مبدل حرارتی یا تبخیر کننده استفاده می شود. این ماده معمولا دارای درجه حرارت جوش است و شامل فرن و آمونیاک می شود.

واحد یخچال یا سیستم تبرید

یک واحد تبرید شامل تمام اجزای مورد نیاز برای تبخیر و تخلیه یک مبرد می باشد.

مخزن

مخزن برای اکثر برنامه های کاربردی خنک کننده فرایند مورد نیاز است. یک “قاعده کلی” برای اندازه گیری مخزن برای خنک سازی فرآیند، حداقل ۶ گالن مایع در هر تن ظرفیت خنک کننده است. بسته به تنوع بار حرارت، ممکن است حجم های بزرگتر مورد نیاز باشد.

جریان معکوس

معکوس جریان یک چیلر آب قابل حمل بدون مخزن است. این در برنامه های خنک کننده حلقه باز استفاده می شود که در آن یک مخزن خارجی یا چاه استفاده می شود. این مخزن یا ظرف باید به وسیله گرانش وارد پمپ چیلر می شود که از طریق چیلر آب را می فرستد و فیلتر می کند، به فرآیند برگشت می دهد یا به مخزن یا لوله می رود.

جریان استاندارد

جریان استاندارد: یک چیلر آب قابل حمل با مخزن است. آنها در برنامه های خنک کننده حلقه بسته استفاده می شوند که در آن تمام آب از چیلر پمپ شده به ماشین ها تحت فشار تولید شده توسط پمپ چیلر باز می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا