چیلر آب خنک در مقابل چیلرهوا خنک :

به طور کلی، یک سیستم باز آسان و ارزان برای نصب، اما گران برای اجرا است ، به خصوص اگر آب خنک از آب های شهری گرفته شده باشد. آب از دریاچه و یا جریان به طور معمول رایگان است، اما باید فیلتر شده و تمیز شودر، برای محدود کردن خطر مسدود شدن سیستم خنک کننده.

علاوه بر این، آب غنی از آهک می تواند مقادیر دیگ بخار را در داخل کولرها ایجاد کند و به تدریج موجب خنک سازی شود. همین امر در مورد آب نمک نیز صادق است، اما اگر سیستم به درستی طراحی شده و براساس آن اندازه گیری شود، می توان از آن استفاده کرد.

چیلر آب خنک

سیستم چیلر با سیستم گردش آب باز:

در یک سیستم چیلر آب در گردش باز، آب خنک کننده از کمپرسور به یک برج خنک کننده باز می رود و دوباره خنک می شود، زیرا هوای اطراف آن از بین می رود. در نتیجه بخشی از آب تبخیر می شود و آب باقی مانده به دمای ۲ درجه سانتیگراد پایین تر از دمای محیط می رسد (این ممکن است بسته به درجه حرارت و رطوبت نسبی متفاوت باشد).

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست