آموزش تعمیر داکت اسپلیت

چیلر آبی

چیلر آبی

چیلر آب سرد:

چیلر آبی، چیلرهای آب خنک کننده گرما را از آب فرآیند جذب می کنند و آن را به یک منبع جداگانه آب مانند برج خنک کننده، رودخانه، حوضچه و غیره جذب می کنند. به طور کلی برای برنامه های کاربردی با ظرفیت بالا استفاده می شود، جایی که گرمای تولید شده بوسیله یخچال آب خنک کننده یک مشکل ایجاد می کند .

آنها همچنین در نظر گرفته می شود زمانی که یک برج خنک کننده در حال حاضر در محل، و یا جایی که مشتری نیاز به کارایی مطلوب مصرف برق است. برای خنثی سازی مواد معدنی نیاز به چیلرهای آب سرد استفاده می شود. رسوبات معدنی موقعیت های ضعیف انتقال حرارت را ایجاد می کند که کارایی واحد را کاهش می دهد.

مبانی سیستم آب سرد – سیستم های آب سرد به همان شیوه عمل می کنند. استثنا این است که آنها به جای مبرد، از آب استفاده می کنند. از لحاظ فنی، آب را می توان به عنوان یک مبرد شناسی طبقه بندی کرد. سیستم های خنک کننده آب می توانند نسبتا پیچیده باشند و بسیاری از سیستم های آب سرد در برنامه های تجاری و صنعتی یافت می شوند. برخی از سیستم های آب سرد استفاده شده در برنامه های مسکونی وجود دارد.

مبانی سیستم آب سرد

با این حال، سیستم های آب سرد در سیستم های HVAC مسکونی بسیار نادر هستند. یک چیلر معمولی از فرایند یخچال برای خنک کردن آب در یک بیل چیلر استفاده می کند. این آب از طریق لوله های آب سرد در سراسر ساختمان که در آن از سیم پیچ عبور می کند، پمپ می شود.

هوا بیش از این کویل منتقل می شود و فرایند تبادل حرارت اتفاق می افتد. گرما در هوا به داخل کویل ها و سپس به آب جذب می شود. آب به سمت چیلر پمپ می شود تا حرارت برداشته شود. پس از آن دوباره سفر را از طریق ساختمان و کویل دوباره تمام می کند.

او چیلر اساسا گرما را از آب حذف می کند. این به عنوان یک مبرد برای حذف حرارت از ساختمان استفاده می شود. آب سرد از طریق یک حلقه آب سرد و از طریق کویل هایی که در دستگیره های هوا قرار دارند، گردش می کند. سیستم های آب سرد عبارتند از سایر تجهیزات HVAC طراحی شده برای تبادل گرما مانند تهویه مطبوع اتاق کامپیوتر.

آب سرد، گرما را از ساختمان جذب می کند. سپس به چیلر باز می گردد که در آن چیلر گرما را از آب با استفاده از فرآیند تبرید حذف می کند. برخی از ترتیبات حلقه آب خنک بسیار پیچیده هستند و دیگران ساده هستند. کنترل آب سرد از فشار به سرعت، به حجم، تا سیستم کنترل کنترل پمپ ها و سوپاپ ها در سیستم است.

چیلرهای دارای اندازه کوچکتر از ۵ تن تا چند صد تن. چیلرها را می توان در برنامه های مسکونی، ساختمان های تجاری و برنامه های کاربردی صنعتی یافت.

چیلر آبی

چیلر آبی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 22 =