شرکت چیلر اکسیژن

چیلرهوا خنک یا چیلر آب خنک ، بهترین انتخاب کدام است؟

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

چیلرهوا خنک یا چیلر آب خنک ، بهترین انتخاب کدام است؟

مهم نیست چند بار به این سوال نگاه کنید، هیچ راهی آسان برای پاسخ به آن وجود ندارد. هر دو چیلر آب خنک و هوا خنک دارای مزایا و معایبی هستند. چیلرهای آب خنک کارایی بیشتری دارند اما مقدار زیادی آب مصرف می کنند.

هنگامی که بین این دو چیلر انتخاب می کنید، باید فضای را به عنوان یک معیار در نظر بگیرید. محدوده مورد نیاز توسط چیلرهای آب سرد معمولا کوچکتر است، اما اگر چیلرهای صنعتی خنک کننده صنعتی با کنسانتره های هوا خنک کننده در پیکربندی A یا V در نظر گرفته شود، تفاوت بزرگ نیست.

چیلرهای هوا خنک ، ممکن است کمتر کارآمد باشند، اما شما هنوز هم می توانید با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ARANER از کارایی بالا آنها بهره مند شوید. با استفاده از چیلرهای با خنک کننده با راندمان بالا ARANER این اثر کاهش می یابد.

امکان ایجاد یک قاعده کلی برای همه موارد وجود ندارد.

چیلرهوا خنک یا چیلر آب خنک

چیلرهوا خنک در مقابل کمپرسور چیلر آب خنک کننده:

برای چیلر صنعتی بزرگ، یکی از بزرگترین ملاحظاتی که در هنگام انتخاب یک کمپرسور پیچ دوار وجود دارد این است که آیا باید با یک آب سرد یا یک واحد خنک کننده هوا کار کند. خوب، هر دو نسخه دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

به طور کلی، اکثر کمپرسورهای پیچ دوار نصب شده هوا خنک مناسب ترهستند. آنها به راحتی در دسترس هستند، و هزینه های هنگام نصب آنها همبسیار کمتر است. با این حال، نباید کاربردی بودن آن را نادیده گرفت ، در حالی که انتخاب کمپرسورهای خنک کننده آب راحتتراست. پس چگونه انتخاب کنید؟ بهترین راه برای رسیدن به یک تصمیم صحیح، نصب سیستم هوا فشرده است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 10 =