چیلرهای کم دما:

از درون فضا تا انجماد عمیق زمین، دریک تمام این کارها را انجام داده است. ما برای تجربه هر فرآیند نیازمند یک تجربه بزرگ با چیلرهای کم دما هستیم. این که آیا شما نیاز به کلرید کلسیم سرد را به -۲۹ درجه فارنهایت یا سوخت سرد را به -۲۲ درجه فارنهایت میبرید، ما اینجا هستیم تا به شما در انجام این کار کمک کنیم. بسیاری از شرکت های چیلر نمی خواهند با پیچیدگی چیلرهای کم دما کار کنند. با این حال، ما چالش های بسیاری از سرد شدن دمای پایین را درک می کنیم، از جمله تاثیر ویسکوزیته مایع، انتخاب پمپ، پارامترهای جریان روغن، و غیره. قبل از انتخاب تجهیزات، وقت خود را برای درک فرایند و شرایط کار خود می بینیم.

چیلرهای کم دما

نکات کاربردی چیلر:

۱) Capacity Control: Drake می داند که فرآیندهای تبرید چیلردارای عملکرد متناوب سنگین تا کم بار هستند. بنابراین، ضروری است که چیلر قادر به پاسخگویی به تقاضای تغییر درخواست شما باشد. پیکربندی های دیجیتال چیلر، تخلیه سیلندر و دور زدن گاز داغ فقط برخی از گزینه های کنترل ظرفیت است که اجازه می دهد واحدهای ما قادر به بهره برداری از ۱۷٪ -۱۰۰٪ از خنک کننده موجود است.

۲) انتخاب ویژه کامپوننت: برخی از فرایندها ممکن است نیاز به ملاحظات جزئی خاصی مانند مبدل های حرارتی دوجداره یا لوله های مایع PVC داشته باشند. دریک ارائه می دهد انتخاب ظاهرا نامحدود از اجزای مشخص شده برای پاسخگویی به نیازهای درخواست شما.

 ۳) Redundancy Option: Drake انواع گزینه های افزونگی چیلر را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که وقتی که شما به آن نیاز دارید، فرآیندهای تبرید همیشه سرد می شوند. از چندین ترمینال خنک کننده با کنترل استاندارد پیشگیری از سرب به پمپ های اتوماتیک چیلر، واحدهای ما طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که فرآیند شما به علت سیستم های ما متوقف نشده است.

بنابراین وقتی Moretrench به معنی برای طراحی فرآیند حفاری نیاز داشت، آنها به Drake آمدند. در حالیکه Moretrench بر روی علم ساخت و ساز زیرزمینی متمرکز بود، دریک متمرکز بر علم انجماد عمیق زمین بود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست