چیلرهای صنعتی:

در گرما، خنک نگه داشتن تجهیزات خنک کننده ها کار دشواری است.

Drake ارائه می دهد بیش از ۳۰ سال تجربه طراحی و ساخت فرایند چیلر برای برنامه های کاربردی صنعتی خود را. چیلرهای صنعتی درجه صنعتی ما به عنوان یک واحد بسته بندی کامل می آیند، به طوری که می توان آنها را به راحتی در جای خود قرار داد و روشن کرد.

نکات کاربردی چیلر صنعتی:

۱) Rapid Pull-Down: ما متوجه هستیم که بسیاری از برنامه های کاربردی با دمای کم، بزرگ می شوند. سیستم های ما طراحی شده اند تا به عنوان کارایی که ممکن است از طریق کل محدوده دما برای به دست آوردن سریع و کارآمد کشیدن پایین. EEVs ما یک سرما فزاینده را بدون هیچ گونه تعامل با انسانی حفظ می کنند. بسیاری از رقبا فقط برای معایب دما نهایی طراحی می کنند که عملیات خنک کننده بسیار ناکارآمد را ایجاد می کند.

 انواع چیلر و مینی چیلر

۲) مدیریت نفت: هر کسی که با تجربه در عملیات خنک کننده دمای پایین شناخته شده است، می داند که بازگشت نفت، حتی از ساده ترین سیستم عامل نیز مضر است. ما تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از بازگشت کامل روغن به کمپرسور بدون تعامل فن آوری خدمات انجام می دهیم. نفت یک منبع چیلر است، به همین دلیل است که چیلرهای ما طول عمر باورنکردنی دارند.

۳) Vast Array انواع مایع: در دمای پایین، بسیاری از مایعات ضد انجماد استاندارد برای پمپ بسیار چسبناک هستند. ما چیلرها را طراحی میکنیم تا مایع خاص خود را ببینیم. شما هرگز نباید عملکرد خنک کننده را با یک دریک تحریک کنید زیرا ما در خواص مایع تأثیر می گذاریم تا اطمینان حاصل کنیم که اواپراتورهای ما برای انجام این کار اندازه هستند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست