اواپراتورهای شل و لوله: به طور معمول با مبرد مایع جریان از طریق لوله و مایع فرآیند از طریق قسمت پوسته واحد پیکربندی شده است. ساخت لوله می تواند مس، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. ساخت شل می تواند چدن، برنج، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. این سبک اواپراتور دارای قطرهای پایین تر از فن آوری صفحات ریخته گری است و در ساخت و ساز استاندارد در دسترس است تا ۵۰۰ تن.

اواپراتور ورق برقی: Cooling Technology، Inc. یکی از اولین شرکتهای ایالات متحده بود که از این طراحی نوآورانه در انتقال حرارت استفاده کرد. مزایای عمده این تکنولوژی، بهره وری عالی است که به دست می آید، هزینه های پایین تر و ساخت فولاد ضد زنگ ۳۱۶ لیتر یا مس. این سبک از تناژهای قطعی تا ۱۴۰ تن در دسترس است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

              میزان فشار مناسب برای پکیج ها

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

:منبع

www.coolingtechnology.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست