سرویس مینی چیلر

سرویس مینی چیلر

سرویس مینی چیلر

چیلر:

سرویس مینی چیلر ، یک چیلر می تواند به عنوان یک سیستم تبرید که آب را خنک می شود تحقق یابد. سیستم های تهویه هوا و رطوبت هوا هوا را در حالی که یک چیلر با استفاده از همان عملیات یخچال، آب، روغن یا سایر مایع ها را سرد می کند. سپس این محلول سرد را می توان برای خنک سازی در طیف گسترده ای از عملیات مورد استفاده قرار داد. برخی از رایج ترین برنامه ها عبارتند از:

  1. صنعت پلاستیک: خنک کردن پلاستیک داغ که تزریق شده، منفجر شده، اکسترود یا مهر شده است.

  2. چاپ غلطک گرم صنعت خنک کننده به علت اصطکاک و کوره درمان جوهر همراه با لامپ های ماوراء بنفش نیز برای اهداف درمان.

  3. صنعت پزشکی: سیستم های MRI – واحد MRI بیمارستان نیاز به خنک کردن برای کار درست دارد.

  4. صنعت تهویه مطبوع: سیستم های تهویه مطبوع در مقیاس بزرگ، این آب سرد را در مناطق خاصی از ساختمان های بلند پرورش می دهد. سیستم های حمل و نقل هوا برای هر منطقه باز و بستن جریان آب از طریق منطقه خاص نگه داشتن هوا از اتاق ها در دمای مطلوب.

  5. صنعت برش لیزری: تکنولوژی ماشین هایی تولید کرده است که می توانند محصولات فولادی بسیار خاصی را با استفاده دقیق از دستگاه برش لیزری برش دهند. این لیزرها در دمای بسیار بالا عمل می کنند و باید به درستی اجرا شوند.

  6. صنعت آبجوسازی – خنک کننده کتری در تخمیر تبدیل به یک صنعت آینده که در آن چیلر برای حفظ کتری و منطقه ذخیره سازی آبجو در دمای پایین استفاده می شود.

سرویس مینی چیلر

سرویس مینی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 5 =