پمپ برای اسپری کردن مبرد (آب مقطر) بر روی لوله های تبخیر کننده برای بهبود انتقال حرارت استفاده می شود. بخار مبرد (آب) به جذب کننده جذب می شود و در محلول لیتیوم برمید جذب می شود. همانطور که این فرآیند ادامه می یابد، برومید لیتیوم یک محلول رقیق می شود و ظرفیت جذب آن را کاهش می دهد. سپس یک پمپ محلول این محلول رقیق را به ژنراتور منتقل می کند تا جایی که دوباره در دو مرحله (دو طرفه) دوباره متمرکز شود تا آب جذب شده قبلی جوش شود. محلول رقیق به مولد درجه حرارت بالا جابجا می شود، جایی که آن را گرم و مجددا به یک محلول غلیظ متوسط ​​توسط حرارت اگزوز از گاز اگزوز موتور حرکت می کند. راه حل متوسط ​​از ژنراتور درجه حرارت به مولد درجه حرارت پایین جاری می شود که در آن حرارت برای تبدیل شدن به یک محلول متمرکز توسط بخار آب با درجه حرارت بالا از محلول در مولد درجه حرارت بالا گرم می شود. از آنجا که مولد درجه حرارت پایین به عنوان خازن برای ژنراتور درجه حرارت بالا عمل می کند، انرژی حرارتی اعمال شده در ژنراتور دمای بالا دوباره در ژنراتور کم دما استفاده می شود. ورودی کاهش گرما نسبت به یک چیلر تک مرحله تقریبا ۴۵٪ است. بخار آزاد شده در قسمت پوسته از ژنراتور کم دما وارد خنک کننده می شود و به حالت مایع بازگردانده می شود. سپس آب مبرد به چرخه جدید شروع به تبخیر می کند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست