چگونگی بالا بردن  فشار آب در پکیج ها

فشار آب در پکیج ها

فشار آب در پکیج ها

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                                                 

چگونگی بالا بردن  فشار آب در پکیج ها:

در پکیج ها اگر که فشار دستگاه کاهش پیدا کرده باشد ،  و لازم باشد تا فشار پکیج را افزایش دهید ، آسان ‌ترین و رایج ترین روش، راه های نام برده شده در زیر می باشد ، که این روش ها عبارتند از : 

  • سیستم گرمایشی را در جهت این که سرد شود خاموش نمایید .
  • مقدار فشار واقعی درپکیج را رویت نمایید.
  • سپس شیرپرکن را که در زیرپکیج قرار گرفته است را می بایست تا باز نمایید.
  • باید به این نکته توجه نمایید که این شیرپر کن در کنار شیر رفت دستگاه واقع شده است. این شیر رنگ آبی و یا مشکی دارد ، و در جهت عکس عقربه‌های ساعت باز می‌ گردد.
  • مقدار باز نمودن شیرپرکن بستگی به مقدار کم بودن فشار پکیج دارد.
  • چنان چه پکیج کمتر از یک بار فشار را دارا بود ، تا آخر شیرپرکن باید باز گردد، تا سریع فشار تامین گردد.
  • چنان چه فقط یکی دو دهم بار را پکیج کم داشت ، نیازنمی باشد تا شیر را تا اخر باز کرد ، دو دور باز شدن شیر کافی می باشد .
  • در نهایت هم به طور دقیق به عقربه های مانومتر نگاه نمایید ، تا هنگامی که به ۱٫۵ بار رسید ، سریعا شیر را ببندید.

 

فشار آب در پکیج هاچگونگی بالا بردن  فشار آب در پکیج ها

چنان چه میزان فشار در پکیج  بیشتر  از ۱٫۵ بار شد، برای کم کردن فشار دستگاه ، از یکی از راه هایی که در بالا ذکر کردیم ، استفاده نمایید ، تا میزان فشار بر روی ۱٫۵ بار تنظیم گردد .

کمپرسورهای اسکرو:

کمپرسورهای اسکرو، در این کمپرسور ها دو روتور با پروفیل های متفاوت  داخل یک اتاقک با جهت های متفاوت  می چرخند . روتور اصلی ٨۵%  تا     ۹۰%   انرژی دریافتی  را به انرژی  گرمایی و فشار تبدیل می کند. با چرخش مداوم روتورها هوای محبوس شده با کاهش حجم  افزایش فشار می یابد . در تمام مراحل روغن وارد فضای بین پره ها می شود ( در نوع روانکاری با روغن  این روغن وظیفه روان کاری و خنک کردن  روتور ها را عهده دار است).

فشار آب در پکیج ها

فشار آب در پکیج ها

دیگهای بخار گرمایی:

تعمیر چیلر آبی، دیگ بخار معمولی ، دیگهای بخار گرمایی نیز نامیده می شود، که گرما را از حرارت مرکزی و آب گرم که در سیلندر ذخیره می شود، فراهم می کند. دیگهای بخار تنها در منازل بزرگ استفاده می شوند ولی می توانند در خانه ای قدیمی هم استفاده شوند.

كليه اجزا ء حامل الكتريسيته دستگاههاي جوش يا برش كه با مولد برق ( ژنراتور ) يكسو كننده و يا ترانسفورماتور كار مي كنند بايد در مقابل خطر تماس با قطعات و  هادي هاي لخت كه تحت فشار الكتريكي هستند حفاظ گذاري شده باشد.

⭕_شكافهايي كه در روپوش دستگاهها ي ترانسفورماتور براي تهويه دستگاه در نظر گرفته شده بايد به قسمي تعبيه شده باشد كه داخل كردن اشياء مختلف از بين شكافها غير مقدور باشد.

⭕_بدنه دستگاههاي جوش برق بايد بطور موثري داراي اتصال الكتريكي به زمين باشد.

فشار آب در پکیج ها

فشار آب در پکیج ها

برج هاي خنك كن (COOLING TOWERS):

داکت اسپیلت خدمات تخصصی، اكثر سيستم هاي تهويه مطبوع و فرايندهاي صنعتي توليد حرارت مي كنند و اين حرارت بايد دفع شود. براي دفع حرارت از كندانسورها و مبدل هاي حرارتي فرايندهاي صنعتي معمولا” از آب به عنوان سيال واسطه ي انتقال حرارت(medium) استفاده مي گردد.

در زمان هاي گذشته آب مورد نياز از يك منبع طبيعي آب يا شبكه ي آبرساني تامين مي شد و پس از عبور دادن آن از درون دستگاههايي كه بايد سرد شوند مجددا” آن را به منبع اوليه و يا مستقيما”به فاضلاب هدايت مي كردند. اكنون هزينه هاي آب مصرفي براي اين منظور بسيار گران شده است. همچنين تامين آب از منابع طبيعي نيزبه دليل اثرات سوء افزايش درجه حرارت بر اكولوژي منابع آب قابل قبول نمي باشد.

براي سرد كردن آب و دفع مستقيم حرارت به آتمسفر مي توان از مبدل هاي حرارتي خنك شونده باهوا (air cooled) استفاده كرد ولي هزينه هاي اوليه انرژي مصرفي اينگونه تجهيزات زياداست. چنين تجهيزاتي مي توانند آب را تقريبا” تا حدود۲۰ f  بيشتر از درجه حرارت حباب خشك محيط به نحو اقتصادي سرد كنند. اين درجه حرارت براي اكثر سيستم هاي تبريد(refrigeration) و بسياري از فرايندهاي صنعتي بسيار زياد است.

با استفاده از برج خنك كن اين مشكلات مرتفع مي گردد. بنابراين براي دفع حرارت از دستگاههاي تبريد خنك شونده با آب(water cooled) تهويه مطبوع و سيستم هاي فرايند صنعتي عموما”برج خنك كن به كار برده مي شود.

فشار آب در پکیج ها

فشار آب در پکیج ها

انواع بادزن:

سرویس تخصصی اسپیلت، با توجه به جهت عبور جريان هوا از درون پروانه بادزن ها را به دو گروه گريز از مركز (centrifugal) و جريان محوري(axial flow) تقسيم مي كنند.

فن هاي گريز از مركز بدون محفظه ي پروانه(housing) كه به عنوان گردش دهنده(circulator)استفاده مي شوند در برخي از كاربردهاي صنعتي از قبيل كوره هاي عمليات حرارتي كاربرد دارند. در اين حالت هيچ گونه كانالي به بادزن متصل نمي شود و بادزن به سادگي هوا را در داخل كوره به گردش در مي آورد.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

فشار آب در پکیج ها

فشار آب در پکیج ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا