چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند:

در یک چرخه ایده آل چیلر، خازن به عنوان یک جزء دو برابر عمل می کند. قبل از اینکه هر نوع چسبندگی اتفاق بیفتد، بخار فشار بالا ابتدا باید به شرایط اشباع (بیش از حد گرم شود) آورده شود. گرما به اندازه کافی باید از مبرد منتقل شود تا درجه حرارت اشباع را کاهش دهد.

در این نقطه، چگالی می تواند شروع شود. همانطور که گرما همچنان از بخار مبرد به هوا منتقل می شود (یا آب، اگر از یک کندانسور استفاده می شود)، کیفیت مبرد (٪ مبرد در حالت بخار) تا زمانی که مبرد کاملا متراکم در سیستم ایده آل، در خروجی از کندانسور اتفاق می افتد.

 در دنیای واقعی، در خروجی کندانسور چیلر، انتظار می رود برخی از خنک کننده ها انتظار داشته باشند. مایع متخلخل، بیمه در برابر فلش مایع را فراهم می کند، زیرا مبرد در معرض تلفات لوله و اجزاء قرار می گیرد.

مبرد در حال حاضر در حالت مایع است و در فشار و درجه حرارت بالا است. قبل از تبدیل شدن به یک محیط انتقال گرما، یک تغییر دیگر باید انجام شود.

یک چیلر صنعتی

کاهش دما در چیلر:

این کار با کاهش فشار انجام می شود. شما می توانید بر روی فشار مبرد چیلر- درجه حرارت به عنوان یک قانون غلط املایی حساب کنید. اگر فشار یک مایع اشباع کاهش یابد، قانون حاکم بر وجود آن مستلزم آن است که دمای اشباع را در فشار جدید فرض کند.

بنابراین، برای کاهش دمای، فشار باید کاهش یابد و برای مقابله با آن، نوعی محدودیت لازم است. بهتر است اگر این محدودیت بتواند خود را به عنوان تغییراتی در بار سیستم تغییر دهد.

 این دقیقا همان چیزی است که دریچه ترموستاتیک گسترش می یابد؛ این یک محدودیت قابل تنظیم است که موجب کاهش فشار مایع منفذ می شود، با این وجود در تلاش برای حفظ سوپرایت بخار ثابت در خروجی اواپراتور، تعدیل می شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست