تعمیر چیلر داکت اسپلیت

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

در یک چرخه ایده آل، خازن به عنوان یک جزء دو برابر عمل می کند. قبل از اینکه هر نوع چسبندگی رخ دهد، بخار فشار بالا ابتدا باید به حالت اشباع (بیش از حد گرم شود) آورده شود. گرما به اندازه کافی باید از مبرد منتقل شود تا درجه حرارت اشباع را کاهش دهد. در این نقطه، چگالی می تواند شروع شود. همانطور که گرما همچنان از بخار مبرد به هوا منتقل می شود (یا آب، اگر از یک کندانسور استفاده می شود)، کیفیت مبرد (٪ مبرد در حالت بخار) تا زمانی که مبرد کاملا متراکم در سیستم ایده آل، در خروجی از کندانسور اتفاق می افتد. در دنیای واقعی، در خروجی کندانسور انتظار می رود برخی از خنک کننده ها انتظار داشته باشند. مایع متخلخل، بیمه در برابر فلش مایع را فراهم می کند، زیرا مبرد در معرض تلفات لوله و اجزاء قرار می گیرد.

کمپرسورهای سانتریفیوژ برای سیستم های چیلر تجاری و صنعتی:

کمپرسورهای گریز از مرکز قطعات کمتری دارند، بدین معنی که تعمیرات، اصطکاک و هزینه های کمتری وجود دارد. اینها برای سیستم هایی که نیاز به کارآمد و قابل اعتماد دارند ایده آل است. آنها معمولا در برنامه های صنعتی بزرگ استفاده می شوند که هزینه و کارایی آنها مهمترین عوامل در انتخاب یک چیلر است. آنها همچنین در اندازه های مختلف موجود می باشند تا نیازهای صنعتی چیلر را تامین کنند.

کمپرسور برای سیستم های چیلر

طراحی کمپرسور پیچ برای برنامه های تجاری و صنعتی:

کمپرسورهای اسکرو ایده آل برای نیازهای خنک کننده سنگین در صنایع مانند پردازش مواد غذایی هستند. اینها اغلب کمپرسورهای ساده هستند که دارای چند بخش هستند و می توانند بر روی واحدهای متحرک نصب شوند، که آنها را برای نیازهای اجاره ای مناسب می سازد.

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

آنها به راحتی می توانند نصب و اجرا شوند تا عملیات صنعتی را انجام دهند که در آن پشتیبان گیری موقت مورد نیاز است. این سیستم ها می توانند کسب و کار شما را با یک راه حل مطلوب تهویه مطبوع در شرایط اضطراری مانند پس از بلایای طبیعی ارائه دهند.

اینها برخی از انواع مختلف چیلرها هستند که می توانند اجاره شوند تا نیازهای خنک کنندگی را تامین کنند. برای کمک به پیدا کردن نوع مناسب چیلر برای نیازهای تجاری خود، با ما تماس بگیرید. شما می توانید خدمات حرفه ای و هزینه های اجاره چیلرها را از طریق کسب و کار خانوادگی متعادل کنید. ما می توانیم چیلرها را برای انواع برنامه های تجاری و صنعتی ارائه دهیم.

دستگاه رد گرمادهی تبخیری یا برج های خنک کننده:

انرژی گرمای جذب شده توسط چیلر نیاز به خارج شدن از سیستم و در جو دارد. دستگاههای رد گرمادهی تبخیری به نام برجهای خنک کننده به طور معمول برای کاهش دمای آب در سیستمهای چیلر بزرگ استفاده میشوند.

 

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کندچگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

چیلرهای کم دما:

از درون فضا تا انجماد عمیق زمین، دریک تمام این کارها را انجام داده است. ما برای تجربه هر فرآیند نیازمند یک تجربه بزرگ با چیلرهای کم دما هستیم. این که آیا شما نیاز به کلرید کلسیم سرد را به -۲۹ درجه فارنهایت یا سوخت سرد را به -۲۲ درجه فارنهایت میبرید، ما اینجا هستیم تا به شما در انجام این کار کمک کنیم. بسیاری از شرکت های چیلر نمی خواهند با پیچیدگی چیلرهای کم دما کار کنند. با این حال، ما چالش های بسیاری از سرد شدن دمای پایین را درک می کنیم، از جمله تاثیر ویسکوزیته مایع، انتخاب پمپ، پارامترهای جریان روغن، و غیره. قبل از انتخاب تجهیزات، وقت خود را برای درک فرایند و شرایط کار خود می بینیم.

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

نکات کاربردی چیلر:

۱) Capacity Control: Drake می داند که فرآیندهای تبرید چیلردارای عملکرد متناوب سنگین تا کم بار هستند. بنابراین، ضروری است که چیلر قادر به پاسخگویی به تقاضای تغییر درخواست شما باشد. پیکربندی های دیجیتال چیلر، تخلیه سیلندر و دور زدن گاز داغ فقط برخی از گزینه های کنترل ظرفیت است که اجازه می دهد واحدهای ما قادر به بهره برداری از ۱۷٪ -۱۰۰٪ از خنک کننده موجود است.

۲) انتخاب ویژه کامپوننت: برخی از فرایندها ممکن است نیاز به ملاحظات جزئی خاصی مانند مبدل های حرارتی دوجداره یا لوله های مایع PVC داشته باشند. دریک ارائه می دهد انتخاب ظاهرا نامحدود از اجزای مشخص شده برای پاسخگویی به نیازهای درخواست شما.

 ۳) Redundancy Option: Drake انواع گزینه های افزونگی چیلر را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که وقتی که شما به آن نیاز دارید، فرآیندهای تبرید همیشه سرد می شوند. از چندین ترمینال خنک کننده با کنترل استاندارد پیشگیری از سرب به پمپ های اتوماتیک چیلر، واحدهای ما طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که فرآیند شما به علت سیستم های ما متوقف نشده است.

بنابراین وقتی Moretrench به معنی برای طراحی فرآیند حفاری نیاز داشت، آنها به Drake آمدند. در حالیکه Moretrench بر روی علم ساخت و ساز زیرزمینی متمرکز بود، دریک متمرکز بر علم انجماد عمیق زمین بود.

چیلرهوا خنک یا چیلر آب خنک ، بهترین انتخاب کدام است؟

مهم نیست چند بار به این سوال نگاه کنید، هیچ راهی آسان برای پاسخ به آن وجود ندارد. هر دو چیلر آب خنک و هوا خنک دارای مزایا و معایبی هستند. چیلرهای آب خنک کارایی بیشتری دارند اما مقدار زیادی آب مصرف می کنند.

هنگامی که بین این دو چیلر انتخاب می کنید، باید فضای را به عنوان یک معیار در نظر بگیرید. محدوده مورد نیاز توسط چیلرهای آب سرد معمولا کوچکتر است، اما اگر چیلرهای صنعتی خنک کننده صنعتی با کنسانتره های هوا خنک کننده در پیکربندی A یا V در نظر گرفته شود، تفاوت بزرگ نیست.

چیلرهای هوا خنک ، ممکن است کمتر کارآمد باشند، اما شما هنوز هم می توانید با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ARANER از کارایی بالا آنها بهره مند شوید. با استفاده از چیلرهای با خنک کننده با راندمان بالا ARANER این اثر کاهش می یابد.

امکان ایجاد یک قاعده کلی برای همه موارد وجود ندارد.

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

چگونه یک چیلر صنعتی کار می کند

چیلرهوا خنک در مقابل کمپرسور چیلر آب خنک کننده:

برای چیلر صنعتی بزرگ، یکی از بزرگترین ملاحظاتی که در هنگام انتخاب یک کمپرسور پیچ دوار وجود دارد این است که آیا باید با یک آب سرد یا یک واحد خنک کننده هوا کار کند. خوب، هر دو نسخه دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

به طور کلی، اکثر کمپرسورهای پیچ دوار نصب شده هوا خنک مناسب ترهستند. آنها به راحتی در دسترس هستند، و هزینه های هنگام نصب آنها همبسیار کمتر است. با این حال، نباید کاربردی بودن آن را نادیده گرفت ، در حالی که انتخاب کمپرسورهای خنک کننده آب راحتتراست. پس چگونه انتخاب کنید؟ بهترین راه برای رسیدن به یک تصمیم صحیح، نصب سیستم هوا فشرده است.

:منبع

www.coolingtechnology.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا