شارژ گاز و سرویس داکت اسپلیت

گاز مبرد چیلر هوا خنک

گاز مبرد چیلر هوا خنک

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

 چگونه مبرد در اطراف چیلر هوا خنک حرکت می کند ؟

کمپرسور نیروی محرکه مبرد است. مبرد در ابتدا کمپرسور را به عنوان یک فشار بالا، درجه حرارت بالا، بخار سوپر تبخیر و سپس به کندانسور وارد می کند.

هنگامی که مبرد به داخل کندانسور وارد می شود، آن را در امتداد لوله های افقی اجرا می کند و انرژی حرارتی آن را به جریان هوای محیطی منتقل می کند که توسط طرفداران در بالای آن مجبور شده است.

گاز مبرد چیلر هوا خنک، همانطور که مبرد به انرژی حرارتی خود انتقال می دهد، شروع به متراکم شدن می کند. با گذشت زمان، مبرد در حال خنک کننده می شود، فشار بالا، دمای متوسط، مایع اشباع شده است.

بعد، مبرد به شیر گسترش می یابد. شیر توسعه جریان مبرد را در اطراف سیستم اندازه گیری می کند. اساسی ترین نوع شیر سوپاپ حرارتی است که جریان مایع را کنترل می کند و از طریق اندازه گیری دمای لوله در خروجی اواپراتور کنترل می کند و جریان را برای حفظ درجه حرارت در یک نقطه تنظیم دلخواه تنظیم می کند.

شیر گسترش یافته مبرد را نگه می دارد و فشار بالا خازن را حفظ می کند. در داخل شیر گسترش، یک دیافراگم کوچک اجازه می دهد مقدار محدودی از مبرد به ادامه جریان. همانطور که از طریق این محدودیت جریان می یابد، آن را به سمت فشار پایین شیر می رساند.

 این افت ناگهانی فشار اجازه می دهد تا مبرد را از یک مایع به مخلوط مایع / بخار. همانطور که این اتفاق می افتد، فشار و دمای کاهش می یابد. همان مقدار مبرد منفجره جریان دارد، فقط فضای بیشتری دارد بنابراین آن را برای پر کردن این شکاف گسترش می دهد.

چیلر، مینی چیلر، کولرگازی ، اسپلیت

مبرد سپس وارد اواپراتور می شود و از طریق یک سری از لوله های افقی عبور می کند که توسط “آب سرد” احاطه شده اند و در جریان مخالف جریان مخالف به یکدیگر جریان می یابد.

تا زمانیکه مبرد بخار اواپراتور را ترک می کند، گرما ناخواسته را از جریان آب سرد برداشته و به عنوان بخار اشباع شده با فشار پایین و پایین نگه داشته می شود. آب سرد، انرژی حرارتی خود را به مبرد می دهد و حدود ۶ درجه سانتیگراد (۴۲٫۸ درجه فارنهایت) را ترک می کند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 17 =