خدمات اسپیلت

چند جزء الکتریکی در کولر گازی

چند جزء الکتریکی در کولر گازی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

چند جزء الکتریکی در کولر گازی

موتور الکتریکی

موتور الکتريکي که یکی از مهم ترین اجزاء الکتریکی در کولر گازی می باشد ،  از مدل موتور آسنکرون است ، که این موتور به وسیله دو سيم پيچ ، یکی اصلي و دیگری کمکی در مدار قرار گرفته است .

این سیم پیچ ها در لحظه شروع حرکت و در جهت دستيابي به بالاترین میزان گردش، با يکديگر در مدار نصب شده اند .

 کارایی این سیم پیچ ها بدین شکل است که ، بعد از این که کولر راه اندازي شد ، سيم پيچ کمکی به وسیله رله از مدار خارج مي شود.

پس از حرکت موتور، گازی که تولید سرما می کند از راه برگشت مکش پیدا می کند، و سپس در کمپرسور به آن فشار زیادی  وارد می شود ؛ و در نهایت به قسمت مکانيکي کولر گازی منتقل مي شود تا بتواند در محل خود سرما تولید نمايد.

رله ها

 رله ها یکی از مهم ترین اجزایی هستند که وجود آن ها در قسمت الکتريکي دراغلب ماشين هايی که تولید سرما می کنند ، از سمت برگشت مکش داده می شوند ، و سپس در قسمت کمپرسورها تحت فشار قرار می گیرند ،و در آخر نیز به قسمت مکانيکي کولرگازی ورود پیدا می کنند ،تا در محل جای گیری خود سرما تولید کنند .

چند جزء الکتریکی در کولر گازی

اورلودها

اورلود ها جريان کششي در موتور حرارتی درون کمپرسور را درکنترل خود دارند، و اگر به هر دليلی از حد مشخصی تجاوز کنند ، اورلود ها موجب می شوند تا مدارهای الکتريکي در کمپرسور باز شوند .

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 24 =