قیمت چیلر

چندین روش برای خنک کردن کمپرسور چیلر

چندین روش برای خنک کردن کمپرسور چیلر:

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

چندین روش برای خنک کردن کمپرسور چیلر وجود دارد. اولین انتخاب شما باید بین یک کمپرسور هوا خنک کننده یا یک کمپرسور آب سرد باشد.

 سه روش مختلف خنک کننده آب وجود دارد.:

 اجازه دهید ما به این گزینه های خنک کننده مختلف و کدام یک را شما باید در سیستم هوای فشرده خود داشته باشید، نگاهی بیندازیم.

روش های مختلف خنک کننده آب نصب و راه اندازی کمپرسور چیلر:

هوای فشرده تر در داخل یک کولر و سپس خنک کننده کمپرسور چیلر خنک می شود، کمپرسور چیلر انرژی مصرف می کند، در نتیجه بخار آب بیشتر می شود. نصب و راه اندازی کمپرسور با آب سرد، تقاضای کمتری در سیستم تهویه مطبوع کمپرسور ایجاد می کند، زیرا آب خنک کننده در قالب حرارت حدود ۹۰٪ از انرژی مورد نیاز موتور الکتریکی است.

سیستم خنک کننده کمپرسور چیلر می تواند بر اساس یکی از سه اصل زیر باشد:

  • سیستم های باز بدون آب قابل حمل (به یک منبع آب اضافی متصل شده)
  • سیستم های باز با آب قابل حمل (برج خنک کننده)
  • سیستم های بسته با آب در گردش (از جمله مبدل حرارتی / رادیاتور خارجی)

چندین روش برای خنک کردن کمپرسور چیلر

سیستم بدون سیستم گردش:

در یک سیستم باز بدون گردش آب، آب از طریق یک منبع خارجی تامین می شود: آب های شهری، دریاچه ها، جریان ها . این آب پس از عبور از کمپرسور، به عنوان فاضلاب تخلیه می شود. سیستم باید توسط یک ترموستات کنترل شود تا دمای هوای مورد نظر حفظ شود و همچنین مصرف آب را کنترل کند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 28 =