استانداردهای پمپ

چرخه سرمایش

چرخه سرمایش:

در چرخه تبرید، گرما از یک محل سردتر به یک منطقه گرمتر منتقل می شود. همان طور که گرما به طور طبیعی در جهت مخالف جریان می یابد، برای دستیابی به این کار لازم است. یک یخچال یک مثال از چنین سیستمی است، زیرا گرما را خارج از محیط داخلی و داخل آن حمل می کند. مبرد به عنوان وسیله ای است که جذب و حذف گرما از فضای مورد نظر را خنک می کند و سپس آن گرما را در جاهای دیگر حذف می کند.

بخار منجمد وارد کمپرسور می شود، جایی که فشار و دمای آن افزایش می یابد. بخار سرد و سرد فشرده شده در حال حاضر در دمای و فشار است که می توان آن را فشرده و از طریق کندانسور ردیابی کرد.

در اینجا آن را توسط هوا جریان در سراسر کویل کندانسور و مایع به مایع سرد شده است. بنابراین، مبرد در گردش گرما را از سیستم حذف می کند و گرما به هوا منتقل می شود. حذف این گرما را می توان با ریختن آب بیش از کویل های کندانسور افزایش داد، و آن را هنگامی که آن را به شیر گسترش می یابد بسیار سردتر است.

بعد از اینکه یک مبرد مایع داغ، مایع منجمد، هنوز هم معمولا از طریق یک دریچه توسعه (اغلب چیزی بیشتر از یک سوراخ در لوله های مس مسی) عبور می کند، جایی که در آن فشار ناگهانی کاهش می یابد.

این کاهش فشار منجر به تبخیر بخشی از مبرد مایع می شود، به طوری که دمای آن را کاهش می دهد. هوا مطبوع هواپیما از توربین برای خنک کردن استفاده می کند، کارآمد تر اما پیچیده تر است. سپس مبرد سرد از طریق اواپراتور عبور می کند. یک فن هوا هوا گرم (که باید خنک شود) در داخل یخچال فریز می کند، باعث می شود بخش مایع مخلوط یخچال سرما نیز تبخیر شود و دمای بیشتری را نیز کاهش دهد.

تعمیر مینی چیلر

بنابراین هوا گرم است و سپس توسط یک فن / دمنده اگزوز به داخل اتاق خنک می شود. برای تکمیل چرخه یخچال، بخار یخچال دار دوباره به کمپرسور رانده می شود. برای اینکه این فرآیند هر کارایی را داشته باشد، بخش خنک کننده / تبخیری سیستم باید با نوعی از مانع فیزیکی از بخش گرما / کانتینر جدا شود، و هر بخشی باید دارای فن مخصوص باشد تا “نوع” خود هوا (هوا گرم یا هوای سرد).

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 23 =