ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

پمپ حرارتی:

یک پمپ گرما تهویه مطبوع است که در آن چرخه یخچال را می توان معکوس کرد، به جای خنک سازی در محیط داخلی، به جای حرارت دادن. آنها نیز معمولا به عنوان “تهویه مطبوع چرخه معکوس” اشاره شده است. پمپ گرما به طور قابل توجهی انرژی بیشتری نسبت به گرمای مقاومت الکتریکی دارد.

برخی از صاحبان خانه منتخب سیستم پمپ گرما به عنوان یک ویژگی تهویه مرکزی نصب شده اند. هنگامی که پمپ گرما در حالت گرما قرار می گیرد، سیم پیچ یخچال داخل ساختمان سوئیچ ها را تغییر می دهد و به سیم پیچ خازن تبدیل می شود و حرارت تولید می کند. واحد خنک کننده در فضای باز نیز نقش هایی را برای خنک کننده ایفا می کند و هوای سرد (سردتر از محیط هوای محیط) را تخلیه می کند.

پمپ های حرارتی هوا بسیار محبوب هستند در شرایط آب و هوایی ملایم زمستانی که درجه حرارت آن در محدوده ۴۰-۵۵ درجه فارنهایت (۴ تا ۱۳ درجه سانتیگراد) است، زیرا پمپ های حرارتی در سردی شدید تر می شود.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

این به این دلیل است که یخ در واحد سیم کشی مبدل حرارتی واحد جریان می یابد که جریان هوا را روی سیم پیچ متوقف می کند. برای جبران این، سیستم پمپ گرما باید به طور موقت به حالت آماده به کار تهویه مطبوع بازگردد تا کویل خازنی در فضای باز به شکل کویل کندانسور تغییر کند.

به طوری که می تواند حرارت داده و انجماد شود. بنابراین سیستم پمپ گرما دارای یک نوع گرمای مقاومت الکتریکی در مسیر هوا در محیط داخلی است که تنها در این حالت فعال می شود تا جرقه ای برای خنک کننده هوای موقت داخلی باشد که در زمستان در غیر این صورت ناراحت کننده باشد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست