تعمیر پکیج

هواساز خانگی

هواساز خانگی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                            

  هواساز خانگی                                                                     

سیستم شیلنگ قابل حمل یکسو کننده یا هوا به هوا:

سیستم های شیلنگی که می تواند یکسو کننده یا هوا به هوا باشد، از طریق کانال های هوا خارج می شود. نوع تک بلوک آب را در سطل یا سینی جمع می کند و زمانی که پر می شود، متوقف می شود. نوع هوا به هوا از آب خارج می شود و آن را از طریق شلنگ مجرای تخلیه می کند و می تواند به طور مداوم اجرا شود.

هواساز خانگی

هواساز خانگی

یک واحد شلنگ از هوا در داخل اتاق برای خنک شدن خازن آن استفاده می کند و سپس آن را در خارج از محیط خارج می کند. این هوا با استفاده از هوای گرم از خارج یا اتاق های دیگر (به علت فشار منفی داخل اتاق) جایگزین می شود، بنابراین کارایی کلی واحد کاهش می یابد.

واحد های مدرن ممکن است ضریب عملکرد حدود ۳ را داشته باشند (یعنی ۱ کیلووات برق ۳ کیلوولت خنک کننده تولید می کند). یک دستگاه شیلنگ دوشاخه ای را برای خنک شدن خازن آن از داخل به جای داخل اتاق ترسیم می کند و از این رو از واحدهای تک شیلر موثرتر است. این واحدها هیچ فشار منفی در اتاق ایجاد نمی کنند.

هواساز خانگی

هواساز خانگی

انواع چیلرها:

تعمیرات چیلر اکسیژن، دو نوع اصلی وجود دارد، جذب و فشرده سازی. کمپرسور خنک کننده فشاری برای ایجاد اختلاف فشار بین طرف بالا و سمت کم استفاده می کند. این افت فشار باعث می شود مبرد به جوش و فشرده سازی با کاهش فشار در تبخیر کننده. انواع معمولی چیلرهای فشرده سازی شامل کسانی هستند که دارای کمپرسورهای گریز از مرکز، اسکرول، پیچ و متقاطع هستند.

نوع جذب “چیلر از سالین و آب برای خنک سازی یا تهویه مطبوع استفاده می کند. سیستم های جذبی منحصر به فرد هستند زیرا از یک کمپرسور استفاده نمی کنند.” یک بخاری آب سرد کننده جذب دوگانه بزرگ با ظرفیت بالا و این اطلاعات مربوط به عملکرد را نشان می دهد:

درجه حرارت در ورودی و خروجی واحد، کندانسور و مدارهای آب گرم. همچنین نشان می دهد که مولد فرستنده ی حرارت و مبرد مبرد و درجه حرارت سلودون و گرما ورود فرمان است. همچنین پانل شامل یک واحد کار عمومی، تعداد شروع و تعداد چرخه تمیزکاری کامل شده است.

هواساز خانگی

تعمیرات چیلر اکسیژن

سیستم کولرهای تبخیری قابل حمل:

کولرهای تبخیری، گاهی اوقات به عنوان “کولرهای خنک” شناخته می شوند، کمپرسور یا کندانسور ندارند. آب مایع بر روی باله های خنک کننده تبخیر می شود و بخار را به قسمت خنک کننده آزاد می کند.

آب تبخیر مقدار قابل توجهی از گرما، گرمای پنهان تبخیر را جذب می کند، هوا را خنک می کند. انسانها و حیوانات از مکانیسم مشابهی استفاده می کنند تا خود را با عرق کردن خنک کنند.

هواساز خانگی

هواساز کوچک

کولرهای تبخیری از مزایای استفاده از هیچ شیلنگ برای خروج گرما در خارج از منطقه خنک کننده برخوردار نیستند، که باعث می شود آنها واقعا قابل حمل شوند. آنها همچنین ارزان و ارزان قیمت را برای نصب و استفاده از انرژی کمتری نسبت به تهویه هوا سرد می کنند.

هواساز خانگی

کنترل منطقه ای هواسازها:

تعمیر چیلر خانگی، کنترل منطقه ای به طور کلی عبارت است از تقسیم هوای رفت به مناطق مختلف ساختمان ، بر حسب نیاز های گوناگون آن مناطق .  کلیه این مناطق با یک سیستم واحد تغذیه می شوند  و برای تامین شرایط مطلوب در هر کدام از آنها می توان از کنترل های تک منطقه ای یا چند منطقه ای استفاده کرد.

هواساز های معمولی تک منطقه ای  تنها برای یک منطقه در نظر گرفته می شوند  و از خیلی جهات  کاربرد ساده تری دارند .  در صورتی که ابعاد مناطق مختلف  ساختمان آن قدر بزرگ باشد  که استفاده از هواساز که استفاده از هواساز یک منطقه ای جداگانه را توجیه کند ،  توصیه می شود برای هر کدام یک دستگاه مجزا در نظر گرفته شود ، البته مشروط بر آنکه آرایش سیستم با این کار سازگاری لازم داشته باشد.

تعمیر چیلر خانگی

تعمیر چیلر خانگی

برج خنک کننده:

تعمیر چیلر برج خنک کننده، دراکثر کارخانجات کوچک و بزرگ یکی از مهمترین و اساسی ترین دستگاهها می توان انواع برجهای خنک کننده را نام برد.
برجهای خنک کننده علاوه بر آب به منظور خنک کردن سیالاتی دیگر در صورت لزوم مورد استفاده واقع می شود.

با توجه به اینکه برجهای خنک کننده معمولاًً حجیم می باشند و بعلت پاشیدن آب در محیط اطراف خود و خرابی تجهیزات آن را معمولاًٌ در انتهای فرایند نصب می کنند.
اگراز وسایل برجهای خنک کننده صرف نظر نشود برای ساخت برج تکنولوژی بالایی نیاز نیست همانطور که در ایران در حال حاضر ساخت این برجها در حد وسیعی صورت می گیرد .برجها با توجه به شرایط فیزیکی و شیمیایی خاص خود دچار مشکلاتی می شوند ولی معمولاٌ زمانی لازم است تا این مشکلات برج را از کار بیاندازد طولانی است.،ولی عملاٌ اجتناب ناپذیر است.

تعمیر چیلر برج خنک کننده

تعمیر چیلر برج خنک کننده

سیستم برج خنک کننده:

قیمت انواع فنکویل، در سیستم برج خنک کننده آب گرم کندانسور از برج خنک کننده عبور می کند و با هوا تماس می یابد. در برجهای خنک کننده با کشش طبیعی ،پوسته خارجی برج از بتن مسلح ساخته شده ودر روی پایه ها تکیه دارد . هوا از قسمت پائین وارد برج خنک کننده می شود و به طرف بالا جریان می یابد و از دهانه بالای برج خارج می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا