تعمیر پکیج

هواساز خانگی

هواساز خانگی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

سیستم شیلنگ قابل حمل یکسو کننده یا هوا به هوا:

سیستم های شیلنگی که می تواند یکسو کننده یا هوا به هوا باشد، از طریق کانال های هوا خارج می شود. نوع تک بلوک آب را در سطل یا سینی جمع می کند و زمانی که پر می شود، متوقف می شود. نوع هوا به هوا از آب خارج می شود و آن را از طریق شلنگ مجرای تخلیه می کند و می تواند به طور مداوم اجرا شود.

هواساز خانگی

هواساز خانگی

یک واحد شلنگ از هوا در داخل اتاق برای خنک شدن خازن آن استفاده می کند و سپس آن را در خارج از محیط خارج می کند. این هوا با استفاده از هوای گرم از خارج یا اتاق های دیگر (به علت فشار منفی داخل اتاق) جایگزین می شود، بنابراین کارایی کلی واحد کاهش می یابد.

واحد های مدرن ممکن است ضریب عملکرد حدود ۳ را داشته باشند (یعنی ۱ کیلووات برق ۳ کیلوولت خنک کننده تولید می کند). یک دستگاه شیلنگ دوشاخه ای را برای خنک شدن خازن آن از داخل به جای داخل اتاق ترسیم می کند و از این رو از واحدهای تک شیلر موثرتر است. این واحدها هیچ فشار منفی در اتاق ایجاد نمی کنند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، هواساز و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 20 =