تعمیر مینی چیلر فنکویل

هواساز آپارتمانی

هواساز آپارتمانی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                             

                       

هواساز آپارتمانی

هواساز آپارتمانی

سیستم تقسیم قابل حمل واحد داخلی:

یک سیستم قابل حمل یک واحد داخلی بر روی چرخ های متصل به یک واحد در فضای باز از طریق لوله های انعطاف پذیر، شبیه به یک واحد ثابت نصب شده ثابت است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

هواساز آپارتمانی

هواساز آپارتمانی

واحد و ترمینال بسته بندی شده تهویه مطبوع پنجره:

سیستم تهویه مطبوع پنجره در یک پنجره باز نصب شده است. هوای داخلی به عنوان یک فن آن را تحت تاثیر بخار خنک می کند. در خارج، گرما از داخل کشیده شده است، به عنوان یک فن دوم هوای خارج از هوا را در برابر کندانسور، محو می شود. یک خانه یا ساختمان بزرگ ممکن است چندین واحد را داشته باشد، به این ترتیب هر اتاق می تواند به طور جداگانه خنک شود.

سیستم تهویه مطبوع ترمینال بسته (PTAC) همچنین به عنوان سیستم تهویه مطبوع دیوار تقسیم می شود. آنها سیستم های بدون مجوز هستند. PTAC ها، که اغلب در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای دو واحد جداگانه (جعبه های ترمینال)، واحد تبخیری در داخل و واحد تراکم در خارج، با باز کردن عبور از دیوار و اتصال آنها است.

هواساز آپارتمانی

این به حداقل رسیده است که سیستم داخلی را در خود جای داده و اجازه می دهد تا هر اتاق را مستقل تنظیم کند. سیستم های PTAC ممکن است برای ارائه حرارت در هوای سرد، یا به طور مستقیم با استفاده از نوار الکتریکی، گاز، یا بخاری دیگر، و یا با معکوس کردن جریان مبرد برای گرم کردن داخل و گرما از هوا بیرونی، تبدیل تهویه مطبوع به یک پمپ حرارتی.

در حالی که تهویه مطبوع اتاق، حداکثر انعطاف پذیری را فراهم می کند، هنگامی که برای خنک شدن تعداد زیادی اتاق در یک زمان، عموما گران تر از تهویه مطبوع مرکزی است.

هواساز آپارتمانی

سرویس فنکویل اکسیژن

هواساز آپارتمانی

انتقال انرژی در یک سیستم ترمودینامیکی بسته:

در یک سیستم ترمودینامیکی بسته، هر قدرتی که در سیستم نگهداری می شود که در دمای معین نگهداری می شود (که یک حالت استاندارد برای سیستم های تهویه مطبوع مدرن است)، نیاز به افزایش میزان حذف انرژی توسط تهویه هوا دارد. این افزایش به این معنی است که برای هر واحد ورودی انرژی به سیستم (به عنوان مثال برای روشن کردن یک لامپ در سیستم بسته)، سیستم تهویه مطبوع این انرژی را از بین می برد.

برای انجام این کار، تهویه مطبوع باید میزان مصرف برق خود را با معکوس از کارایی (ضریب عملکرد) آن برابر میزان مصرف انرژی در سیستم افزایش دهد. به عنوان مثال، فرض کنید که در داخل سیستم بسته شده یک عنصر گرمایش ۱۰۰ وات فعال شده و تهویه هوا دارای ضریب عملکرد ۲۰۰٪ است. مصرف برق تهویه مطبوع با ۵۰ وات افزایش می یابد تا این جبران شود، در نتیجه عنصر گرمایش ۱۰۰ وات در کل ۱۵۰ وات انرژی هزینه می کند.

هواساز آپارتمانی

برای سیستم های تهویه مطبوع معمول است که در “کارایی” که به طور قابل توجهی بیش از ۱۰۰٪ است کار کند. با این حال، ممکن است اشاره شود که انرژی الکتریکی ورودی از کیفیت ترمودینامیکی بالاتر (انتروپی پایین تر) نسبت به انرژی حرارتی خروجی (انرژی گرمایی) است.

قدرت تجهیزات تهویه مطبوع در ایالات متحده اغلب از نظر “تن سرد” توصیف می شود. یک تن تبرید تقریبا برابر با قدرت خنک شدن یک تن کوتاه (۲۰۰۰ پوند یا ۹۰۷ کیلوگرم) یخ ذوب در یک دوره ۲۴ ساعته است. ارزش به عنوان ۱۲۰۰۰ BTU در ساعت یا ۳۵۱۷ وات تعریف شده است. سیستم های مرکزی هوائی مسکونی معمولا از ۱ تا ۵ تن (۳ تا ۲۰ کیلووات (کیلو وات)) در ظرفیت دارند.

هواساز آپارتمانی

خدمات فنکویل اکسیژن

چه زمانی دودکش باید عوض شود:

سرویس چیلر شرکت اکسیژن، هنگامی که یکی از تغییرات زیر در سیستم گرمای احتراق ایجاد می شود، دودکش باید عوض شود:

  • هنگامی که یک کوره یا دیگ بخار قدیمی را با یک جدیدتر جایگزین می کنید.

• هنگامی که یک کوره قدیمی یا دیگ بخار با یک دستگاه جدید یا یک پمپ گرما جایگزین می کنید.

دمای ۲۴ تا ۲۷ درجه، دمای ایده آلی است که نهایت آسایش و خوشایندی را برای انسان تامین می کند؛ اما یک کولر آبی نهایتا می تواند دمای محیط را ۵    درجه خنک تر بکند  و به  داخل اتاق بفرستد. برای مثال : اگر دمای محیط ۴۲ درجه باشد ، کولر آبی قادر به تامین دمای ۳۷ درجه خواهد بود .     کولر آبی به هیچ  و جه  دستگاه تهویه مطبوع شمرده نمی‌شود. یکی دیگر از نواقص کولر های آبی  ،   عدم وجود  سیستم تسویه هوا  در آنها   می باشد .   

سرویس چیلر شرکت اکسیژن

سرویس چیلر شرکت اکسیژن

برج تقطیر:

خرید مینی چیلر، جداسازی فیزیکی برشهای نفتی است که اساس آن ، اختلاف در نقطه جوش هیدروکربنهای مختلف است. هر چه هیدروکربن سنگینتر باشد، نقطه جوش آن زیاد است و هر چه هیدروکربن سبکتر باشد، زودتر خارج می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا