تعمیر فن کویل زمینی

هزینه تعمیر فن کویل

هزینه تعمیر فن کویل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

     

                                                                

اندازه و پیچیدگی سیستم چیلر:

هزینه تعمیر فن کویل، بسته به مقیاس و طرح ساختمان، ممکن است چندین چیلر و برج خنک کننده مورد نیاز باشد. به عنوان مثال، یک سیستم اختصاصی برای یک اتاق سرور ممکن است به طور مستقل از بقیه ساختمان اجرا شود.

علاوه بر این، بسیاری از سایت ها شامل سیستم های انبساطی می شوند تا در صورتی که بخشی از آن شکست بخورد، ساختمان از کار خارج شود. این ایمنی نیز اجازه می دهد تا تعمیر و نگهداری و تعمیرات بدون خاموش شدن سیستم خنک کننده انجام شود.

مورفی و میلر را برای خدمات خنک کننده تجاری در شیکاگو انتخاب کنید

به عنوان یک پیمانکار برجسته طراحی / ساخت در شیکاگو، می توانید به ما اعتماد کنید که تمام خدمات خنک کننده تجاری مورد نیاز را از طراحی و نصب سیستم به تعمیر و نگهداری و تعمیر ارائه دهید. اجازه دهید ما به شما برای بهینه سازی کارایی و راحتی ساختمان شیکاگو کمک کنیم و همچنین پول خود را صرفه جویی کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و یا برنامه های خنک کننده تجاری در شیکاگو، لطفا با مورفی و میلر تماس بگیرید امروز. ما یک تاریخ اثبات شده برتری داریم که بیش از ۸۰ سال است.

هزینه تعمیر فن کویل

هزینه تعمیر فن کویل

چگونه یک واحد خنک کننده، برج خنک کننده و واحد حمل و نقل هوا با هم کار می کنند

وقتی که به گرمایش و خنک سازی یک فضای اداری یا ساختمان بزرگتر می آید، استفاده از یک سیستم HVAC تجاری یا صنعتی مناسب است تا به درستی نیازهای کل ساختمان را تامین کند. به منظور درک بهتر چگونگی کار سیستم HVAC در یک ساختمان اداری بزرگ، شما باید بدانید که چگونه یخچال، برج خنک کننده و واحد تهویه هوا با یکدیگر کار می کنند.

چیلرهای آب خنک:

سرویس چیلر، تفکر متعارف این است که چیلرهای آب خنک کننده کارایی بیشتری نسبت به چیلرهای خنک کننده هوا دارند. اگر فقط به هزینه های کمپرسور نگاه کنیم، این ممکن است درست باشد. با این حال، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته با کمپرسورهای گریز از مرکز و کنترل سرعت متغیر، چیلرهای هوا خنک کننده اغلب انتخاب بهتر هستند.

هنگامي كه نگاهي عميق تر به چيلرهاي هواي خنك كننده در برابر چيلرهاي خنك كننده آب استفاده مي شود، توصيه مي شود هزينه هاي عمليات مربوط به هر سيستم چيلر را در نظر بگيريد.

تهویه مطبوع R-134A تهویه هوا خنک کننده گریز از مرکز

سیستم بارگیری

(٪) سیستم خنک کننده بار

(تن) عامل عملیات

(٪) زمان عملیاتی

(ساعت / یار) کل مصرف انرژی واحد

(کیلوگرم / تن) کل هزینه انرژی چیلر

 

R-134A آب خنک کننده چرخش پیچ چیلر

سیستم بارگیری

(٪) سیستم خنک کننده بار

(تن) عامل عملیات

(٪) زمان عملیاتی

(ساعت / یار) کل مصرف انرژی واحد

(کیلوگرم / تن) کل هزینه انرژی چیلر

هزینه تعمیر فن کویل

هزینه تعمیر فن کویل

برج خنک کننده:

بهینه سازی تابلو فرمان، برج های خنک کننده به طور کلی برای ارائه آب سرد به تولید برق و فرایندهای مکانیکی استفاده می شود. نیروگاه هایی که در نزدیکی دریاچه ها و رودخانه ها قرار دارند از برج های خنک کننده استفاده می کنند تا آب گردشی را خنک کنند، که در خازن گرم شده است.

چیلرها در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند که توسط گرمای اضافی که توسط آن خنثی می شود تحت تاثیر قرار نمی گیرد. در واقع، حرارت اضافی برای گرم کردن گیاه در زمستان استفاده می شود. شایع ترین برنامه های کاربردی چیلر شامل استفاده در صنایع پلاستیکی و کاربردهای تبرید می باشد.

کارایی مصرف برق

یک برج خنک کننده با استفاده از پمپ ها برای گردش آب عرضه می شود. پمپ ها توان مصرف زیادی دارند. فن های مورد استفاده در برج های خنک کننده همچنین برق مصرف می کنند؛ با این حال، برج های خنک کننده ظرفیت خنک کننده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند که به خنک کننده انرژی بیشتر تبدیل می شود.

چیلرها توسط کمپرسورها و مبدل های حرارتی هدایت می شوند و بنابراین به عنوان انرژی کارآمد نیستند. در مقایسه با چیلرها، چیلرهای آب سرد، در مقایسه با میزان مصرف انرژی، کارایی مطلوب را ارائه می دهند.

سطح مرطوب گرما را بهتر از یک سطح خشک می کند؛ از این رو، یک چیلر آب خنک کننده ۱۰ درصد کمتر از چیلرهای هوا خنک کننده مصرف می کند.

اگر شما به دنبال تفاوت بین برج خنک کننده هستید این پست برای شما مناسب است. در حالی که هر دو نقش مهمی در ساختمان های تجاری یا فرآیندهای صنعتی ایفا می کنند، آنها مشاغل مختلفی را برای انجام و کار با هم دارند.

هزینه تعمیر فن کویل

هزینه تعمیر فن کویل

تفاوت در چیست؟

هر دو برج خنک کننده و چیلرها برای حذف حرارت از مایعات طراحی شده اند. این مایعات برای خنک کردن پروسه های صنعتی مانند نیروگاه ها یا استفاده از سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان های بزرگ تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

هر دو از این قطعات تجهیزات بسته به نقش آنها در یک محیط متفاوت است، کدام اجزای آنها تشکیل شده است و نوع تجهیزاتی که آنها قدرتمند و خنک هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا