هدف از یک چیلر

هدف از یک چیلر

هدف از یک چیلر

ApplicationsChillers ماشینهایی هستند که برای انتقال حرارت از یک منبع به دیگری برای خنک کردن اولیه با استفاده از تعدادی از مکانیزم ها و تکنیک ها استفاده می شود. چیلرهای هند در قالب دستگاههایی هستند که به سمت خنک کردن آب، هوا و یا مواد دیگر کار می کنند و گرما از آنها خارج می شود و سپس به منبع دیگری از آب تبدیل می شود و یا به هوا می رسد.

برای اینکه قادر به درک کار و هدف از یک چیلر باشید، لازم است بدانید که اجزایی که به کار ماشین و برنامه های کاربردی آن کمک می کند.

برخی از مهمترین اجزای یک چیلر عبارتند از: یک بخارپز، این بخشی است که کمک می کند گرما را از ماده حذف کند و بقای آن را به شکل تبخیر تبدیل کند. فرایند خنک کننده با کمک کمپرسور که یکی دیگر از اجزای یک چیلر است، انجام می شود و کمپرسور با استفاده از فشار شدید بر روی باقی مانده خنک می شود تا گرما را که ممکن است در معرض کمبود قرار داشته باشد، از بین می برد.

 چیلر، مینی چیلر، کولرگازی ، داکت اسپلیت، فن کویل ، فنکوئل

دستگاه همچنین شامل یک کندانسور است که گاز را به آب متصل می کند تا مجددا برای چرخه خنک کننده استفاده شود. تولیدکنندگان چیلر هند همچنین یک مخزن نگهدارنده را به مکانیسم برای نگهداشتن آب که به عنوان خنک کننده برای کل فرآیند عمل می کند اضافه می کند.

آن را به اندازه کافی بزرگ برای جریان صاف از آب ساخته شده است و برای جلوگیری از آسیب به مکانیزم پمپاژ. یک پمپ نیز بخشی از دستگاه چیلر را تشکیل می دهد تا آب سرد یا خنک کننده را به اواپراتور و عقب منتقل کند. در نهایت پانل کنترل بر روی دستگاه چیلر است که کمک می کند تا در حفظ کنترل دما و فرایند خنک نگه داشتن.

تعدادی از مکان هایی که در آن از چیلرها استفاده می شود، از جمله HVAC برای تهویه هوا استفاده می شود. چیلرها به شیوه ای سازگار با محیط زیست کمک می کنند تا به طور موثر برای هدف HVAC کار کنند. همچنین در صنایع مختلف تولید و پردازش مانند پلاستیک، رب ها، صنایع لیزر و برش لیزر و غیره استفاده می شود.

همچنین در صنعت نوشیدنی برای کمک به روند پاستوریزاسیون استفاده می شود که یکی از ضروری ترین فرایندهای تولید نوشیدنی است واحد. دستگاه و مکانیزم نیز در صنایع چاپ و صنایع دارویی برای حفظ درجه حرارت خاصی در هنگام تولید یا یک کار چاپ انجام می شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 2 =