فروش فنکویل

اواپراتور چیلر

اواپراتور چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

                                                   

نیاز اواپراتور شل و لوله چیلر مقیاس بزرگ

چیلرهای پوسته و لوله تبخیری برای عملیات بزرگ بسیار کارآمد هستند. اگر فضایی دارید که نیاز به یک چیلر با ظرفیت چند صد تن داشته باشد، طراحی لوله و پوسته تبخیری یک راه حل ایده آل برای نیازهای خنک کننده شما است.

این سیستم ها را می توان از مواد مختلف از جمله فولاد ضد زنگ ساخته شده است که ایده آل برای عملیات پردازش مواد غذایی است. چیلرهای پوسته و لوله تبخیری همچنین یک راه حل کارآمد برای عملیات مانند امکانات دمیدن است که در آن دماهای سرد برای فرآیند تولید نوشیدنی مورد نیاز است.

چیلر اواپراتور پانل برای بهره وری انرژی در مقیاس کوچکتر:

چیلر بخار اواپراتور کارایی بیشتری نسبت به طراحی لوله و پوسته معمولی دارد. این سیستم ایده آل برای برنامه های کاربردی کوچکتر، مانند یک عمل کوچک آبجوسازی است. با اواپراتور بشقاب، ظرفیت محدود به کمتر از ۱۵۰ تن خواهد بود.

اگر شما نیاز به خنک سازی بیشتری دارید، ممکن است شما بیش از یک چیلر نیاز داشته باشید یا با نوع دیگری از سیستم بروید. این نوع چیلرها به شما یک راه حل کارآمد و مقرون به صرفه برای عملیات کوچکتر را می دهد و می توانید آنها را برای یک راه حل موقت برای مشکلات کسب و کارتان اجاره کنید.

اواپراتور چیلر

اواپراتور چیلر

چیلرهای هوا کمپرسور مجزا برای برنامه های تجاری:

نوع دیگری از سیستم که شما ممکن است بخواهید برای نیازهای تجاری چیلر خود را در نظر بگیرید، یک چیلر هوا کمپرسور مجزا است. این سیستم ایده آل برای عملیات صنعتی بزرگ است که نیاز به برنامه های خاص دارند. اینها همچنین سیستم هایی هستند که دارای اجزای متحرک زیادی هستند و نیاز به نگهداری منظم دارند تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند.

مزیت یک کمپرسور مجاور این است که شایع ترین نوع طراحی کمپرسور است و می تواند در هر اندازه ای که برای بزرگترین برنامه های صنعتی مورد نیاز است باشد. آنها برای برنامه های کاربردی کوچکتر که برای خنک کردن ظرفیت کمتری دارند کمتر ایده آل هستند.

اسپلیت ها

اسپلیت ها از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده اند .

این کولرهای گازی به وسیله یک بخش داخلی بر روی دیوار ، سقف و یا منفذ های تعبیه شده درون زمین ،نصب شده است ،که هوای خنک را به داخل اتاق منتقل می کند . 

رایج ترین و پر کاربرد ترین نوع اسپلیت ها ، اسپلیت با بخش داخلی نصب شده برروی دیوار می باشد.

طرز کار واحد داخلی:

درواحد داخلی یک پنل وجود دارد، که صفحه های فلزی برروی آن نصب شده‌اند ،و ماده ای خنک کننده حالت مایع دارد و بسیار سرد می باشد از درون آن می گذرد.

هوای اتاق به وسیله اپراتور به این صفحات دمیده می شود ، سپس خنک شده و در فضای اتاق پخش می‌شود.

پروانه دوم هوا را از مجرا های ورودی خارج می نمایند و سرما را وارد محیط می کنند .

هوا برای خارج شدن از دریچه مخصوص عبور می کند ، و به خاطر جلوگیری از وارد شدن گرد و خاک، یک فیلتر اسفنجی درپشت کولر نصب می شود.

اواپراتور چیلر

اواپراتور چیلر

چگونگی کار بخش خارجی:

مایع بعد ازاین که موجب خنک شدن هوای فین‌ها شد، دما افزایش پیدا می کند و تبدیل به گاز می شود.

این گاز پس از عبور از کمپرسور پر فشار می شود و دوباره از کندانسور عبورمی کند ، ودر نهایت دمای خودش را از دست خواهد داد و دوباره تبدیل به مایع می‌شود.

 مایع به وجود آمده از لوله‌ی مویین عبور می کند و با پایین آمدن فشار به شدت سرد می شود.

محیط های استفاده از پکیج ها:

از آن جا که در پکیج های دیواری از برق استفاده می کنند ، در محدوده هایی که برق به صورت مداوم قطع می شود، استفاده از پکیج ها برای منازل انتخاب مناسبی نیست، و شما در چنین شرایطی می بایست از آبگرم کن ها برای منازلتان استفاده نمایید تا آب مصرفی شما به صورت مکرر سرد نشود.

قیمت های پکیج های دیواری:

پکیج ها نسبت به آبگرم کن ها قیمت بالا تری را دارند ،اما با تهیه و نصب پکیج ها شما دیگر نیازی به خرید بخاری ها و آبگرم کن ها نخواهید داشت .

در واقع پکیج ها این امکان را برای شما فراهم می آورند تا دیگر نیازی نداشته باشید تا هزینه های اضافی را برای خرید محصولات گرمایشی دیگر پرداخت نمایید.

اواپراتور چیلر

اواپراتور چیلر

هوای محیط منازل در هنگام استفاده از وسایل گرمایشی:

در واقع هم پکیج ها و هم آب گرم کن ها موجب می شوند تا هوای منازل شما خشک شود ، اصطلاحا می گویند هوای محیط شما سنگین شده است ، که در این شرایط  هوایی نفس کشیدن برای کودکان شما ، بیماران مبتلا به آسم و یا بیماران قلبی و هم چنین برای سالمندان سخت خواهد شد .

نگهداری وسایل گرمایشی:

این وسایل به این خاطر که از آب، برای گرم کردن استفاده می نمایند و به دلیل املاحی که در آب وجود دارد ، موجب تشکیل رسوب گذاری در این وسایل خواهد شد ؛ از این رو این وسایل نیاز دارند تا به صورت دوره ای و منظم سرویس شوند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا