انواع کولرگازی

نگهداری چیلر

نگهداری چیلر

انتخاب چیلر برای ساختمان:

نگهداری چیلر، جنبه های بسیاری وجود دارد که در هنگام انتخاب چیلر برای ساختمان و سیستم خنک کننده آن به کار می آید.

  1. فضا یکی از این مسائل است. چیلرهای خنک کننده هوا می توانند از فضای باز مانند پارکینگ، سقف یا سطح زمین استفاده کنند. چیلرهای آب سرد در اندازه کوچکتر هستند اما نیاز به یک اتاق مکانیکی و برجهای خنک کننده دارند.
  2. در سمت چپ، چیلرهای هوا خنک می تواند در صورت وجود دیوارهای بالاتر از واحد و یا واحدهای بیش از حد برای همسایگی، مشکلات ناشی از گردش خون داشته باشد. اگر وضعیتی وجود داشته باشد که دیوارهای خارجی برای ساختن ساختمان مورد نیاز است و واحد هوا را به اندازه کافی دریافت نمی کند، یک برنامه ی آب سرد ممکن است بهترین گزینه باشد.
  3. صدای دیگری است که ممکن است به معادله برسد. با هر نوع صدا خنک کننده اجتناب ناپذیر است، چیلرهای هوا خنک به طور کلی به دلیل طرفداران خود دایبل است. چیزهایی وجود دارد که می توان برای کاهش صدا در چیلرها انجام داد، اما بهترین راه نادیده گرفتن صدا، خرید یک واحد آرام است پس از تصمیم گیری.
  4. بخش عمده ای از معادله این روزها هزینه است. تجزیه و تحلیل مفصل هزینه در مقایسه با سود در هر تغییر عمده تجهیزات توصیه می شود. در حالی که یک چیلر ممکن است هزینه های اولیه پایین تر داشته باشد، ممکن است عمر کوتاه تر و هزینه های عملیاتی بالاتر داشته باشد.
  5. طول عمر در تصمیم گیری که واحد را انتخاب کنید بزرگ است. با یک پیمانکار محلی صحبت کنید تا متوجه شوید چه نوع عمر آنها از واحدهای مشابهی که برای ساختمان مورد نظر است دیده می شود. گام هایی برای افزایش طول عمر در بسیاری از واحدها وجود دارد. هنگام صحبت با پیمانکار از آنها بخواهید در مورد این مراحل بیشتر برای اطمینان از طولانی ترین عمر واحد.
  6. با تصميمات بسيار زيادي که بر اساس هزينه و صرفا هزينه صرفه جويي مي شود، کيفيت گاهي از معادله خارج مي شود. کیفیت عامل اصلی معادله است و باید همیشه مورد توجه قرار گیرد. کیفیت محصول و پیمانکار که در حال انجام این کار هستند، بسیار مهم هستند.

نگهداری چیلر

نگهداری چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 11 =