سیستم برج خنک کننده مرکزی

نگهداری و تعمیرات چیلر

نگهداری و تعمیرات چیلر

برج خنک کننده:

نگهداری و تعمیرات چیلر، برج خنک کننده معمولا روی سقف قرار گرفته و مقصد نهایی گرمای ناخواسته در ساختمان است. برج خنک کننده شامل یک فن بزرگ است که هوا را از طریق واحد می سوزاند. آب كندانسور به برج های خنككی پمپ می شود و به جریان هوا اسپری می شود.

هوای سرد هوا وارد و در تماس مستقیم با اسپری آب کندانسور (در یک برج خنک کننده آزاد) وارد می شود و این باعث می شود که گرما از آب کندانس به هوا منتقل شود و سپس این هوا در جو ذوب می شود. سپس آب كندانسور جمع شده و به سمت خازن خنك كننده آماده مي شود تا گرما بيشتر جمع شود.
یک واحد استاندارد می تواند شامل یک یا چند منبع تغذیه باشد. این همچنین شامل کنترل کننده ها و دستگاه های تولیدی جانبی مانند روشنایی، خیابان های راحتی و سیستم تهویه مطبوع خانه می باشد.

ویژگی های اصلی

• سوئیچ الکتریکی کامل
• متغیر بسیار کارآمد سیستم آب سرد اولیه
• کنترل های مبتنی بر PLC یا HVAC
• سیستم لوله کشی خازنی
• برج های خنک کننده نصب شده در کنار یا در بالای گیاه خنک کننده
• یکپارچه سازی کامل برای مدیریت کارخانه با استفاده از Lon یا BACnet
• ۳D CAD مدل سازی برای ادغام مستقیم

نگهداری و تعمیرات چیلر

نگهداری و تعمیرات چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 1 =