سرویس نگهداری چیلر تراکمی

نگهداری مینی چیلر

نگهداری مینی چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                       

مزایای AC مجازی:

. صرفه جویی در هزینه های برق

اگر یک خانه دارای بیش از ۳ اتاق تهویه مطبوع باشد، آنگاه مجاز AC با بهره وری انرژی بهتر نسبت به هزینه های تعمیر و نگهداری برای چندین واحدهای مختلف AC را ارائه می دهد.

به طور معمول AC مجاز به عنوان مثال از Daikin همراه با سیستم مبتنی بر اینورتر است که به طور مداوم خروجی خنک کننده و حرارت خود را مطابق با درجه حرارت در اتاق تنظیم می کند. هنگامی که درجه حرارت مورد نظر رسیده است، فناوری اینورتر آن را تضمین می کند که آن را به طور مداوم نگه می دارد – نگه داشتن شما راحت و در عین حال در حال اجرا کارآمد تر.

  1. بدون سر و صدا

با تمام عوامل ایجاد سر و صدا دورترین از دریچه های هوای مجاز AC است ساکت تر است. سیستم حتی آرامتر از سیستم های AC تقسیم شده است که در مقایسه با آن بسیار پر سر و صدا هستند!

  1. کنترل بیشتر و انعطاف پذیری

با AC مجزا، شما کنترل بیشتری نسبت به سیستم های AC خودتان دارید که چگونه خانه خود را خنک می کنید. به عنوان مثال، با برنامه MyAir شما می توانید کنترل کنید که اتاق ها را از گوشی هوشمند خود خنک کنند.

  1. کنترل دما با زون AC

یکی دیگر از مزایای بزرگ برای AC مجازی این است که توانایی نصب تهویه مطبوع منطقه. یک سیستم AC منطقه ای اجازه می دهد تا شما را به تنظیم درجه حرارت در اتاق های فردی.

مجاز AC که منطبق است، هزینه های برق را کاهش می دهد در حالی که محیط زندگی و محیط کار بسیار راحت را حفظ می کند. در شب، شما می توانید به راحتی در اتاق خواب تنها درجه حرارت را کاهش دهید تا اطمینان بخشی از خواب شبانه باشد. این به این معنی است که هیچ هزینه ای برای خنک کردن کل خانه را بدون هیچ دلیلی اجتناب کنید.

در یک محیط کاری، می توانید دفتر یا کارگاه را خنک نگه دارید، در حالی که محل های ذخیره سازی را خنک نکنید. این یک محیط کار راحت را بدون نیاز به هزینه ای فراهم می کند.

  1. واحدهای AC مجزا موجب صرفه جویی در فضای دیوار می شود!

بعضی از خانه ها یک سیستم تقسیم بندی AC واحد جعبه زشتی نیست! از آنجاییکه کانال کارکرد معمولا در کف یا سقف اجرا می شود، واحدهای مجتمع مجتمع خارج از منظره هستند.

واحد مرکزی در فضای باز به راحتی می تواند در حیاط خلوت پنهان شود، در حالی که واحد داخلی در سقف یا زیر کفایی از بین نرفته است. این اجازه می دهد تا فضای دیوار خود را به نحوی که می خواهید استفاده کنید.

  1. مبدل AC به ارزش خانه شما افزوده است

از آنجا که این یک سیستم تهویه مطبوع برتر است و در طبیعت دائمی تر است، AC AC مجزا برای خانه شما بسیار ارزشمند است.

  1. از سلامت خانواده خود محافظت کنید

این امر در اکثر AC ها، به ویژه در شرایط تهویه مطبوع معکوس، کاربرد دارد. AC AC مجزا رطوبت را از هوا می گیرد و کنترل دما را می دهد. این برای بیماران مبتلا به آسم، سالمندان، کودکان و افراد مبتلا به سیستم ایمنی مضر مفید است.

  1. دونده ماراتن

به طور منظم سرویس Ducted AC باید به راحتی بیش از ۱۵ سال طول بکشد. ما حدود ۱۰ سال پیش نصب کرده ایم و فقط مشتریان خود را به طور منظم نگهداری می کنیم و ما از آنها شکایت نداریم. برنامه های نگهداری swith بیش از ۱۰ سال طول می کشد.

نگهداری مینی چیلر

نگهداری مینی چیلر

سیستم “تقسیم”

سرویس کار مینی چیلر، واحدهای پنهان شده مجتمع Temperzone یا سیستم های “تقسیم” شامل یک واحد در فضای باز و یک واحد داخلی در فضای سقف نصب شده است. هوا از طریق واحد مجزا به یک یا چند مجرای هوایی توزیع می شود. با کنترل ترموستات مناسب، گرمایش، خنک کننده یا خودکار برج خنک کننده:

برج خنک کننده؛

معمولا روی سقف قرار گرفته و مقصد نهایی گرمای ناخواسته در ساختمان است. برج خنک کننده شامل یک فن بزرگ است که هوا را از طریق واحد می سوزاند. آب كندانسور به برج های خنككی پمپ می شود و به جریان هوا اسپری می شود.

هوای سرد هوا وارد و در تماس مستقیم با اسپری آب کندانسور (در یک برج خنک کننده آزاد) وارد می شود و این باعث می شود که گرما از آب کندانس به هوا منتقل شود و سپس این هوا در جو ذوب می شود. سپس آب كندانسور جمع شده و به سمت خازن خنك كننده آماده مي شود تا گرما بيشتر جمع شود

هنگامی که به دنبال صرفه جویی در انرژی در یک کارخانه چیلر موجود و یا تعمیر کارخانه، نگاه کنید عمیق تر از خود چیلر. اگر چه ممکن است چیلر بزرگترین بار پیک هر جزء باشد، ممکن است بزرگترین مشارکت در کل مصرف انرژی سالانه نباشد. مهم تر این است که در مورد چگونگی همکاری همه اجزای سازنده در طول سال، برای رسیدن به بیشترین صرفه جویی، اهمیت بیشتری پیدا کنید. توجه به کارایی بخشی بار، کلید گرفتن حداکثر صرفه جویی است.

نگهداری مینی چیلر

نگهداری مینی چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا