نگهداری موتورخانه چیلر

نگهداری موتورخانه چیلر

نگهداری موتورخانه چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                                                

برج خنک کننده سیستم آب سرد:

برج های خنک کننده

نگهداری موتورخانه چیلر، انرژی گرما جذب شده توسط چیلر مورد نیاز است که خارج از سیستم و به جو رد شود. برای رها کردن دستگاه های گرمای تبخیری به نام برج های خنک کننده معمولا برای پایین آوردن دمای آب در تاسیسات چیلر بزرگ استفاده می شود.

 برای جلوگیری از آب شدن سیلاب ها در سراسر کف و در فضای جابجایی لوله های آب سرد، لازم به ذکر است که برای جلوگیری از جریان آب از لوله یخ زدایی استفاده می شود تا لوله آب سرد شود و دوباره جوش شود مکان جدید خود را جایگزین کنید.

انجماد لوله همچنین اجازه می دهد که لوله های جدید به مکان جوش داده شوند زیرا مانع جریان آب داخل لوله می شود. در صورتیکه آب داخل آن لوله مس باشد، لوله مس نباشد. سالهاست که متخصصان لوله کشی و تکنسین های تهویه مطبوع از نان یا توقف مکانیکی استفاده می کنند تا آب را از لوله خارج کند تا بتوان آن را لحیم کرد.

نگهداری موتورخانه چیلر

نگهداری موتورخانه چیلر

فشار به توپ وارد شده و وارد لوله می شود و باعث جلوگیری از تشکیل آب در اطراف اتصال لحیم کاری می شود که اجازه می دهد آن را جوش داده شود.

بعدها، زمانی که جریان کامل بازسازی می شود، نان شکسته می شود و در یک فیلتر سقوط می کند، جایی که می توان آن را از سیستم خارج کرد. با دستگاه یخچال، هنگامی که آب خنک شود، هیچ نان برای آلوده کردن سیستم وجود ندارد و یا سوپاپ ها را وصل می کنید

انرژی گرمای جذب شده توسط چیلر نیاز به خارج شدن از سیستم و در جو دارد. دستگاههای رد گرمادهی تبخیری به نام برجهای خنک کننده به طور معمول برای کاهش دمای آب در سیستمهای چیلر بزرگ استفاده میشوند.

سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس چگونه کار می کند؟

ترموستات تاچ اسکرین، در حالی که به نظر می رسد پیچیده، تهویه مطبوع چرخش معکوس در واقع بسیار ساده است.

این فرایند شامل یک فن تهویه هوا گرم از خانه از طریق یک سیستم است که در آن فن فن هوا مایع را جذب می کند که در آن حرارت پس از هوا جذب می شود؛ هوا سرد می شود و سپس هوا به خانه و یا ملک بازگردانده می شود.

مبرد کار می کند تا هوای گرم را به یک گاز تبدیل کند که بعد از آن به یک کمپرسور خارج از خانه پمپ می شود و سپس مایع را خنک می کند و اجازه می دهد آن را مجددا خنک نگه دارید و کل پروسه را دوباره شروع کنید. این فرایند برای گرم کردن و خنک کننده استفاده می شود.

چیزهایی که باید هنگام انتخاب سیستم چرخه معکوس بررسی شوند

چرخه معکوس کل راه حل خانگی برای گرمایش و خنک کننده است. اگر شما می خواهید خانه خود را سالم کامل درجه حرارت یک دوره چرخش عقب تهویه مطبوع واحد ایجاد محیط مناسب و ایجاد دمای مطلوب در لمس یک دکمه است.

نگهداری موتورخانه چیلر

نگهداری موتورخانه چیلر

چگونه برج های خنک کننده کار می کنند:

سرویس فن کویل سقفی، ممکن است متوجه شوید که در حالی که یخچال و فریزر شما را در داخل خود نگه می دارد، مقدار زیادی از گرما از یخچال و فریزر انتقال حرارت از داخل به خارج است.

سیستم های خنک کننده در ساختمان ها یکسان عمل می کنند. اگر مرکزی تهویه مطبوع در خانه خود دارید، شما می توانید یک کندانسور (دستگاه جعبه مانند با فن بزرگ محصور در داخل) در خارج از خانه خود داشته باشد.

سیستم تهویه مطبوع مرکزی گرما را از داخل خانه خود حذف می کند و از طریق کندانسور به خارج انتقال می دهد تا تابستان شما را در خانه نگه دارد.

برای ساختمان های بزرگ چند طبقه، با استفاده از نوع سیستم تهویه هوا مرکزی که برای خانه شما کار می کند امکان پذیر نیست. به جای استفاده از هوا برای حذف گرما، سیستم های خنک کننده ساختمان های چند طبقه ای بزرگ، برای انتقال حرارت از آب لوله کشی استفاده می کنند.

نگهداری موتورخانه چیلر

نگهداری موتورخانه چیلر

این نوع سیستم به طور معمول یک چیلر با یک برج خنک کننده را متصل می کند. مانند خازن مورد استفاده در سیستم AC مرکزی خانه شما، چیلر یک ماشین است که گرما را از ساختمان حذف می کند. یک حلقه آب لوله کشی از طریق ساختمان عبور می کند، گرما را در طول راه می گیرد، هرچند که بخار سرد می شود، در یک حلقه پیوسته حلقه ی آب سرد نامیده می شود.

گرما از طریق چیلر خارج از طریق یک حلقه آب لوله ای دیگر (حلقه کندانسور) نامیده می شود. این حلقه آب خنک کننده از طریق برج خنک کننده اجرا می شود که از خنک کننده تبخیری برای خنک کردن این لوله آب استفاده می کند – معمولا ۱۰ درجه فارنهایت – که به یک حلقه مداوم به چیلر منتقل می شود.

خنک کننده تبخیری همان فرایند خنک کننده بدن است که بدن شما از آن استفاده می کند، به عنوان مثال، تبخیر می کند و گرما را از بدن شما جدا می کند. درست مانند چرت زدن روی پوست شما، آب تبخیر شده گرما را از دست می دهد و به جو غرق می شود. این آب از دست رفته باید دوباره به سیستم اضافه شود، یا “ساخته شده است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا