تعمیر انواع چیلر تراکمی

نگهداری موتورخانه برودتی

نگهداری موتورخانه برودتی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

سیستم های تهویه هوا:

نگهداری موتورخانه برودتی، یک چیلر می تواند به عنوان یک سیستم تبرید که آب را خنک می کند استفاده شود. سیستم های تهویه هوا و رطوبت هوا هوا را در حالی که یک چیلر با استفاده از همان عملیات یخچال، آب، روغن یا سایر مایع ها را سرد می کند. سپس این محلول سرد را می توان برای خنک سازی در طیف گسترده ای از عملیات مورد استفاده قرار داد. برخی از رایج ترین برنامه ها عبارتند از:
۱٫ صنعت پلاستیک: خنک کردن پلاستیک داغ که تزریق شده، منفجر شده، اکسترود یا مهر شده است.
۲٫ چاپ غلطک گرم صنعت خنک کننده به علت اصطکاک و کوره درمان جوهر همراه با لامپ های ماوراء بنفش نیز برای اهداف درمان.
۳٫ صنعت پزشکی: سیستم های MRI – واحد MRI بیمارستان نیاز به خنک کردن برای کار درست دارد.
۴٫ صنعت تهویه مطبوع: سیستم های تهویه مطبوع در مقیاس بزرگ، این آب سرد را در مناطق خاصی از ساختمان های بلند پرورش می دهد. سیستم های حمل و نقل هوا برای هر منطقه باز و بستن جریان آب از طریق منطقه خاص نگه داشتن هوا از اتاق ها در دمای مطلوب.
۵٫ صنعت برش لیزری: تکنولوژی ماشین هایی تولید کرده است که می توانند محصولات فولادی بسیار خاصی را با استفاده دقیق از دستگاه برش لیزری برش دهند. این لیزرها در دمای بسیار بالا عمل می کنند و باید به درستی اجرا شوند.
۶٫ صنعت آبجوسازی – خنک کننده کتری در تخمیر تبدیل به یک صنعت آینده که در آن چیلر برای حفظ کتری و منطقه ذخیره سازی آبجو در دمای پایین استفاده می شود.

نگهداری موتورخانه برودتی

نگهداری موتورخانه برودتی

سیستم تهویه مطبوع Split-System:

تعمیرات تخصصی اسپیلت، تهویه مطبوع دستگاهی است که برای گردش و تنظیم هوا در محیط داخلی به عنوان بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود. هوا دهی نقش مهمی در عملکرد تجهیزات تهویه مطبوع شما بازی می کند.

این وظیفه حمل و نقل هوا مطبوع در سراسر خانه شما است. سیستم های تهویه هوا باعث می شود سیستم شما انرژی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد و هوا را با کیفیت بالاتر فراهم کند. در نتیجه، واحد فضای باز شما مجبور نیست که به سختی کار کند.

دستگیره های کوچک هواپیما واحد های ترمینال نامیده می شوند. آنها اغلب فقط با یک فیلتر هوا، کویل و دمنده می آیند. هوا دهی های بزرگ تر قادر به تهویه هوا ۱۰۰٪ و عدم پخش دوباره هوا هستند، به عنوان واحدهای آرایش هوا شناخته می شوند.

واحدهای ساخته شده برای خارج از منزل واحدهای بسته بندی شده و یا واحد های پشت بام هستند.

دسته های هوایی معمولا در یک جعبه بزرگ قرار می گیرند که حاوی دمنده، قفسه های فیلتر، عناصر گرمایش یا خنک کننده، دمپر ها و آستناتورهای صدا است. دستگیره های هواپیما به یک سیستم تهویه هواپیما متصل می شوند که مسئولیت توزیع هوای متعادل را از طریق ساختمان و بازگرداندن آن به AHU.

نگهداری موتورخانه برودتی

نگهداری موتورخانه برودتی

 

اگر شما یک سیستم تهویه مطبوع Split-System یا پمپ گرمایی دارید، پس بله، شما نیاز به تهویه هوا دارید. دستیار هوا کمک می کند تا هوا درگیر در روند حرارت دادن یا خنک سازی پخش شود. این جزء داخلی است که در ارتباط با اجزای در فضای باز کار می کند.

کویل اواپراتور گرما را خارج از ساختمان می گیرد و سپس این هوای سرد را از طریق یک سری کانال ها در ساختمان شما، که به وسیله هواپیما متصل است، می سوزاند.

زندگی در آب و هوای فلوریدا، بیش از حد به سیستم تهویه هوا تقسیم می شود تا سالم نگه داشتن دمای اتاق مناسب باشد. این امر در فلوریدا خیلی سرد نیست و بنابراین استفاده از یک پمپ گرما با یک تهویه هوا به طور موثر باید تمام نیازهای گرمایش و خنک سازی شما را حل کند.

از سوی دیگر، اگر شما در جایی زندگی می کنید که در زمستان در دمای پایین تر از حد انجماد قرار می گیرد، برای گرم شدن بیشتر، به عنوان یک کوره گاز با کارآیی بالا، نیاز به انرژی بیشتری دارید.

سیستم آب سرد چیست؟

دستگیره های هوادهی قابل حمل ما، با خنک کردن آب به حدود ۴۰ تا ۴۵ درجه فارنهایت عمل می کنند. سپس این آب سرد، از طریق لوله های متصل به هواگیران، از طریق ساختمان منتقل می شود. این سیستم اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر، چرا که لوله های آب مانند یک کولر اواپراتور در یک سیستم HVAC استاندارد کار می کنند.

دلایل یخ زدن اسپلیت درتابستان و در حالت سرمایش:

۱)نبودن گاز مناسب و کافی در اسپلیت

اگر اسپلیت نشتی گاز داشته باشد و یا به هر علتی گاز آن خارج شود، بعنوان مثال: در جا بجایی دستگاه ، در این هنگام یخ زدگی اسپلیت در بخش های لوله یا پنل داخلی رخ میدهد.بعد از شارژکردن دستگاه حتما آنرا کنترل نمایید.

۲) زمانی که لوله های ارتباطی در اسپلیت دچار گرفتگی می شود

زمانی که لوله ارتباطی ، شیر برقی و یا لوله مویی در اسپلیت دچار گرفتگی شود ،سیستم اسپلیت یخ میزند. برای پیشگیری از این رویداد، آن را مرتب سرویس کنید و همیشه نظافت و شستن دستگاه را به موقع انجام دهید.

کولرگازی ، اسپلیت

۳) بی وقفه کار کردن اسپلیت

اگر کمپرسور به هر دلیل( خرابی برد فرمان، خرابی سنسور، خرابی کمپرسور و…) یکسره کار کند، منجر به یخ زدن اسپلیت در پنل داخلی و قسمت هایی از دستگاه می شوند.

اگر بنا به هر علتی کمپرسور بی وقفه کار کند ، اسپلیت در قسمت پنل های داخلی و بخشی از دستگاه دچار یخ زدگی میشود . دلایل یکسره کار کردن کمپرسور عبارتند از: خراب بودن سنسور،خراب بودن کمپرسور، خراب بودن فرمان.

۴) استفاده کردن از سیستم اسپلیت در هوای به نسبت سرد

در آب و هوای به نسبت سرد حتما باید ازسیستم فن اسپلیت استفاده نمایید، چون که اگر بیش از حد مجاز از حالت سرمایش دستگاه استفاده کنید ،لوله های اسپلیت دچار یخ زدگی میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا