تعمیر چیلر و داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                 

مقایسه: گرمایش هوا در برابر رادیاتور

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، در ۲۵ سال گذشته در خانه هایی با حرارت مرکزی برای گرمایش زندگی می کردیم و رادیاتورها در واقع بهترین راه برای گرم کردن یک خانه بودند. در واقع هیچ راهی دیگری برای گرم کردن یک خانواده معمولی نداشتیم تا اینکه  وسیله ای برای گرم کردن هوای به بازار آمد.که از آن زمان مقایسه گرمایش هوا و رادیاتور شروع شد.

امروزه گرمایش هوای گرم در سراسر جهان محبوب تر است و بسیاری از خانه های جدیدتر با سیستم های تهویه هوا، به ویژه در ایالات متحده آمریکا و همچنین در برخی از نقاط اروپا ساخته شده است. با این وجود، مقایسه در مورد مزایا و معایب گرمایش هوای گرم با سیستم های گرمایش مرکزی و رادیاتور، بسیار سخت است.

با استفاده از اين دستگاه بعد از استقرار آن در محل مناسبى به نام زنتخانه يا بالكون، صرفاً با يك كانال كشى به اتاقها مى توان هواى مطبوع را در هر زمان به اتاقها هدايت كرد.

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

مزایا و معایب آب گرم کن بدون مخزن

سایر ملاحظات:

  • گرمایش آب حدود ۲۰ درصد از بودجه انرژی خانه شما را تشکیل می دهد.
  • مدل الکتریکی تمام خانه هزینه ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار است.
  • یک مدل گازی تمام خانه هزینه ۱۰۰۰تا ۲۰۰۰دلار است.
  • مدل های الکتریکی به طور کلی ارزان تر از گازی نصب می شوند.
  • گاز طبیعی در حال حاضر ارزان تر است ولی در آینده چنین نخواهد بود.

• وان حمام استاندارد حدود ۳۵ گالن آب در خود جای میدهد.

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

دستگاه های تهویه ارمغان در شرایط آب و هوایی خیلی داغ آزمایش شده اند به طوری که دمای محیط در شرایط تست بیش از ۶۰ درجه سانتیگراد بوده است.  بهره گیری از تکتولوژی جدید اینورتر، مصرف انرژی بدون کاهش راندمان تا حد بسیار زیادی کاهش یافته است .

همچنین مجهز به پیشرفته ترین فیلترهای تصفیه هوا جهت تمیز کردن هوای محیط منزل شما بوده و کوچکترین باکتری ها و عوامل حساسیت زا را از محیط زندگی شما خرج می نماید.

بهره وری بخاری سرامیکی:

آموزش تعمیرات داکت اسپلیت، بخاری سرامیکی می تواند تا ۸۵ درصد از برق وارد شده را به گرما قابل استفاده تبدیل کند. اگر چه فنر در حال گردش به طور مداوم کار می کند، ولی حرارت ایجاد نمی کند. گرچه ترموستات به طور دوره ای عناصر گرما را خاموش می کند، هسته سرامیک همچنان حرارت داده شده را پخش می کند. قبل از اینکه هسته کاملا خنک شود، چرخه حرارت دوباره شروع می شود.

کاربرد این نوع شیر ها در کنترل کردن درجه حرارت سیال خروجی از شیر سه راهه مخلوط کننده است . این شیر همواره دو راه را به هم مرتبط می کند . این شیر می تواند در یک مسیر اصلی نسب شود و طرف سوم آن به یک انشعاب وصل گردد و توسط آن می توان میزان عبور آب به انشعاب را تنظیم کرد .

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

بخاری نفتی:

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، بویلرها و کوره های نفتی حدود ۵۰ سال پیش پیشگام بودند- در حال حاضر سهم بازار آن تا ۷ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، قیمت گرمایش نفت نیز اغلب تغییر می کند. کوره نفتی که هنوز به فروش می رسد، هزینه های بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار، بسته به نوع گرمایش انتخاب شده ، دارد.

مخزن و هزینه نصب آن حدود ۱۳۰۰ دلار است. همچنین، تعمیر و نگهداری و بازدید یک تکنسین یک بار در سال به منظور اطمینان از عملکرد مناسب سیستم، نیاز دارد که هزینه آن به طور متوسط ​​۱۲۵ دلار است.

اين سيستم به دليل هزينه كمتر چه در موقع تهيه آن و چه در موقع نگهدارى نسبت به ساير سيستم هاى تهويه مطبوع و بدليل حذف لوله كشى به تمام اتاقها و عدم نياز به چيلر جهت سرمايش براى منازل مسكونى مؤسسات عمومى و صنعتي، آپارتمانهاى چند واحدى و … بسيار مقرون به صرفه است.

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

مواردی که در همه سیستم های گرمایشی باید چک شود:

خدمات داکت اسپلیت اکسیژن، وضعیت اتصال لوله ها و دودکش باید بررسی شود. قطعات سیستم تخلیه ممکن است خراب شود

  • هزینه تعمیرات دودکش می تواند گران باشد و این موضوع می تواند به توجیه نصب تجهیزات گرمایشی جدید که از دودکش موجود استفاده نمی کنند کمک کند.
  • یکپارچگی فیزیکی مبدل حرارتی نشتی آب باید بررسی شود.
  • اگر قصد جایگزینی یا ترمیم سیستم گرمای موجود خود را دارید، یک آزمایش تست راندمان احتراق انجام دهید.

قسمت گرمايش و سرمايش آن مشابه دستگاه زنت است که از دو طرف دستگاه ورودى براى تابستان و از يک طرف ورودى براى زمستان در نظر گرفته شده، در همان طرف نيز يک قسمت به هواى برگشتى از ساختمان اختصاص داده شده تا در زمستان به تنظيم دماى واحد مسکونى کمک نمايد.

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

نمایندگی تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

کنترل ظرفیت هواسازها:

تعمیر مینی چیلر خانگی، امروزه استفاده از دمپرهای اتوماتیک در سیستمهای تهویه مطبوع بسیار متداول شده است که این امر بخاطر     بهینه سازی  مصرف سوخت می باشد از جمله دمپرهای اتوماتیک که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از:

۱- دمپر فیس اند بای پس ( دمپر سطحی و کنار گذر )

۲- دمپر زونینگ

۳- دمپر آزاد کننده ( ری لیف دمپر )

کنتاکتور یک کلید مغناطیس است که وقتی ولتاژ مورد نظر به آن اعمال میشود یک سری کنتاکت (یا کلید) باز را بسته و یک سری کنتاکت بسته را باز میکند.که با استفاده از این خاصیت مدارهای مختلفی میتوان مدارهای زیادی رو طراحی کرد.

در صورتی که مدار تغذیه بوبین کنتاکتور قطع شود ،در اثر نیروی فنری که داخل کلید قرار دارد هسته متحرک دباره به حالت اول باز میگردد.

تعمیر مینی چیلر خانگی

تعمیر مینی چیلر خانگی

:منبع

www.dengarden.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا