تعمیر مینی چیلر فنکویل

نصب ترموستات

نصب ترموستات

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                      

الزامات الکتریکی تهویه مطبوع:

نصب ترموستات، موتورهای منطقه نه تنها به شما اجازه می دهد که مناطق خانه خود را جدا کنید، بلکه کارایی سیستم گرمایش و تهویه مطبوع را نیز افزایش می دهند. آنها در داخل مجرای نشسته و اجازه می دهند آنها را ببندید، مانند بستن درب و یا حتی تا حدی آنها را برای محدود کردن جریان هوا محدود کنید. کنترل کننده موتورهای منطقه می تواند در کنار ترموستات یا هر مکان دیگر در خانه قرار بگیرد که مناسب است.

انواع مختلف کنترل کننده ها برای موتورهای منطقه نیز وجود دارد.

بعضی از آنها می توانند به سادگی روشن کردن و خاموش کردن سوئیچ، مثل یک سوئیچ نور باشند.

سیستم های دیگر می توانند پیچیده شوند که شما می توانید کنترل دمای اتاق را با استفاده از پد لمسی مرکزی و یا لمس جداگانه جدا کنید.

شما کدام سیستم را استفاده می کنید، نتیجه اگر درست استفاده شود، می تواند کارایی سیستم تهویه مطبوع خود را افزایش دهد و هزینه های در حال اجرا را کاهش دهد

همچنین شما باید سوئیچ الکتریکی و برق خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که می توانید از سیستم تهویه هوا استفاده کنید. در بیشتر خانه های جدید این مسئله نیست، اما خانه های قدیمی تر ممکن است نیاز به ارتقاء الکتریکی داشته باشند.

به طور معمول یک ارتقاء سوئیچینگ حدود ۲۵۰۰ دلار هزینه خواهد داشت. مقررات برق نیاز به ارتقاء شبکه های قدیمی از خیابان هنگامی که یک تابلو جدید نصب شده است.

این با تامین کننده برق و برق شما تنظیم می شود.

همچنین، بسته به اندازه دستگاه، برخی از آنها نیاز به سه فاز دارند. اکثر خانه ها از تک فاز استفاده می کنند، بنابراین قبل از نصب این نیاز باید روشن شود.

نصب ترموستات

نصب ترموستات

چیلرها و برجهای خنک کننده:

مبانی سیستم آب سرد

تعمیرکار چیلر در کرج، بسیاری از چیلرها دارای برج های خنک کننده هستند که در آن گرما در بشکه چیلر برداشته شده به یک بشکه دیگر منتقل می شود. این بشکه ی خازنی است که در آن مبرد مایع شده است و برای حذف گرما به بشکه ی تبخیر کننده منتقل می شود. این روند در بشکه خازن به عقب می رود. آب جذب حرارت از مبرد می شود و اجازه می دهد تا آن را به condense.

سپس آب به برج خنک کننده منتقل می شود، جایی که گرما در این آب به اتمسفر منتقل می شود. هنگامی که گرما از آب خارج می شود، برای جذب بیشتر حرارت از مبرد، دوباره به بشکه چیلر پمپ می شود. بعضی از چیلرها برای حذف حرارت از بشکه خازنی استفاده نمی کنند. مبرد به یک کویل کندانسور وصل می شود که در آن یک فن در سراسر کویل خاموش می شود و گرما را از بین می برد. این چیلرها ارزانتر هستند تا از پیش خرید کنند.

اما نه به عنوان کارآمد به عنوان کسانی که با بشکه کندانسور کار می کنند. هزینه های پیشین کمتر است، اما هزینه های انرژی در بلندمدت بیشتر است. یک پاداش برای یک چیلر هوا سرد است که نیازی به برج خنک کننده ندارد و بنابراین هزینه های تعمیر و نگهداری مربوط به حفظ یک برج خنک کننده.

مبانی سیستم آب سرد – آب سرد و توسعه مستقیم

چیلرهای مدولار

سیستم های آب خنک برای ساختمان های تجاری عمدتا راحتی ایجاد می کنند و به طور معمول ارزان تر از سیستم های DX مستقر هستند. در حالی که بسیاری از ساختمان ها دارای سیستم های DX در راه واحد های بزرگ پشت بام هستند، هزینه نصب به طور کلی برای سیستم های DX ارزان می باشد، زیرا همه چیزهایی که لازم است آنها را نصب کنید، راه اندازی و خدمات برق به واحد است.

با سیستم های آب سرد باید لوله های آب سرد را در سراسر ساختمان نصب کنید و این می تواند بسیار گران تر از نصب واحد های پشت بام DX قدیمی است که هوا را به یک سیستم VAV که دارای گرمایش الکتریکی در آنها است، عرضه می کند.

البته، اضافه کردن کنترل های پیشرفته هنری نظیر کنترل مستقیم دیجیتال می تواند هر سیستم را بهبود بخشد و مدیریت انرژی را به یک سطح کاملا جدید کنترل و صرفه جویی تبدیل کند. بنابراین آیا ساختمان شما از آب سرد یا سیستم های DX استفاده می کند، با اضافه کردن یک وضعیت سیستم کنترل مانند DDC یا کنترل مستقیم دیجیتال، دلار انرژی را صرفه جویی می کند تا آن را تا حد ممکن کارآمد کند.

نصب ترموستات

نصب ترموستات

برج خنک کننده:

نگهداری و تعمیرات چیلر، برج خنک کننده معمولا روی سقف قرار گرفته و مقصد نهایی گرمای ناخواسته در ساختمان است. برج خنک کننده شامل یک فن بزرگ است که هوا را از طریق واحد می سوزاند. آب كندانسور به برج های خنككی پمپ می شود و به جریان هوا اسپری می شود.

هوای سرد هوا وارد و در تماس مستقیم با اسپری آب کندانسور (در یک برج خنک کننده آزاد) وارد می شود و این باعث می شود که گرما از آب کندانس به هوا منتقل شود و سپس این هوا در جو ذوب می شود. سپس آب كندانسور جمع شده و به سمت خازن خنك كننده آماده مي شود تا گرما بيشتر جمع شود.
یک واحد استاندارد می تواند شامل یک یا چند منبع تغذیه باشد. این همچنین شامل کنترل کننده ها و دستگاه های تولیدی جانبی مانند روشنایی، خیابان های راحتی و سیستم تهویه مطبوع خانه می باشد.

ویژگی های اصلی

• سوئیچ الکتریکی کامل
• متغیر بسیار کارآمد سیستم آب سرد اولیه
• کنترل های مبتنی بر PLC یا HVAC
• سیستم لوله کشی خازنی
• برج های خنک کننده نصب شده در کنار یا در بالای گیاه خنک کننده
• یکپارچه سازی کامل برای مدیریت کارخانه با استفاده از Lon یا BACnet
• ۳D CAD مدل سازی برای ادغام مستقیم

نصب ترموستات

نصب ترموستات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا