فن کویل کاستی

نحوه سرویس داکت اسپلیت

نحوه سرویس داکت اسپلیت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

     

تفاوت بین چیلرهای سرد و خنک کننده هوا و در مواردی که هر کدام از آنها باید ترجیح داده شود چیست؟

نحوه سرویس داکت اسپلیت، چیلرهای آب سرد دارای عمر طولانی تر، راندمان بالاتر، ظرفیت بیشتر و مهار مبرد هستند. چیلرهای خنک کننده هوا دارای راندمان پایین تر هستند، با پیشرفت تکنولوژی، هزینه های نگهداری پایین و نصب کمتر، بسیار بهتر می شوند. اگر سؤال های خاصی در مورد چیلرهای هوا خنک کننده در مقابل چیلرهای آب خنک برای تاسیسات خود دارید،

یک چیلر هوا خنک کننده دارای یک کندانسور است که توسط هوا محیط سرد می شود. چیلرهای هوا خنک برای نصب و راه اندازی های کوچک یا متوسط ​​ترجیح داده می شوند، اما اخیرا بهبود کیفیت ساختار آنها امکان پذیر است، در نوع مدولار، برای نصب و راه اندازی های بزرگ نیز. یک چیلر هوا خنک به خصوص در مواردی که آب کافی نیست یا آب بسیار گران است، ترجیح داده می شود.

چیلرهای آب سرد دارای آب خنک کننده ی خنک کننده با برج خنک کننده هستند و معمولا برای تاسیسات متوسط ​​و بزرگ که در آن آب کافی وجود دارد، ترجیح داده می شود. علاوه بر این، آنها نیز در مواردی که نیاز به عملکرد ثابت سیستم را دارند، مستقل از درجه حرارت محیط (تهویه مطبوع صنعتی، تهویه مطبوع سیستم های دیجیتال و غیره) ترجیح داده می شوند، زیرا ظرفیت چیلرهای آب سرد توسط نوسانات دمای محیط.

نحوه سرویس داکت اسپلیت

نحوه سرویس داکت اسپلیت

انتخاب چیلر برای ساختمان:

نگهداری چیلر، جنبه های بسیاری وجود دارد که در هنگام انتخاب چیلر برای ساختمان و سیستم خنک کننده آن به کار می آید.

  1. فضا یکی از این مسائل است. چیلرهای خنک کننده هوا می توانند از فضای باز مانند پارکینگ، سقف یا سطح زمین استفاده کنند. چیلرهای آب سرد در اندازه کوچکتر هستند اما نیاز به یک اتاق مکانیکی و برجهای خنک کننده دارند.
  2. در سمت چپ، چیلرهای هوا خنک می تواند در صورت وجود دیوارهای بالاتر از واحد و یا واحدهای بیش از حد برای همسایگی، مشکلات ناشی از گردش خون داشته باشد. اگر وضعیتی وجود داشته باشد که دیوارهای خارجی برای ساختن ساختمان مورد نیاز است و واحد هوا را به اندازه کافی دریافت نمی کند، یک برنامه ی آب سرد ممکن است بهترین گزینه باشد.
  3. صدای دیگری است که ممکن است به معادله برسد. با هر نوع صدا خنک کننده اجتناب ناپذیر است، چیلرهای هوا خنک به طور کلی به دلیل طرفداران خود دایبل است. چیزهایی وجود دارد که می توان برای کاهش صدا در چیلرها انجام داد، اما بهترین راه نادیده گرفتن صدا، خرید یک واحد آرام است پس از تصمیم گیری.
  4. بخش عمده ای از معادله این روزها هزینه است. تجزیه و تحلیل مفصل هزینه در مقایسه با سود در هر تغییر عمده تجهیزات توصیه می شود. در حالی که یک چیلر ممکن است هزینه های اولیه پایین تر داشته باشد، ممکن است عمر کوتاه تر و هزینه های عملیاتی بالاتر داشته باشد.
  5. طول عمر در تصمیم گیری که واحد را انتخاب کنید بزرگ است. با یک پیمانکار محلی صحبت کنید تا متوجه شوید چه نوع عمر آنها از واحدهای مشابهی که برای ساختمان مورد نظر است دیده می شود. گام هایی برای افزایش طول عمر در بسیاری از واحدها وجود دارد. هنگام صحبت با پیمانکار از آنها بخواهید در مورد این مراحل بیشتر برای اطمینان از طولانی ترین عمر واحد.
  6. با تصميمات بسيار زيادي که بر اساس هزينه و صرفا هزينه صرفه جويي مي شود، کيفيت گاهي از معادله خارج مي شود. کیفیت عامل اصلی معادله است و باید همیشه مورد توجه قرار گیرد. کیفیت محصول و پیمانکار که در حال انجام این کار هستند، بسیار مهم هستند.

نحوه سرویس داکت اسپلیت

نحوه سرویس داکت اسپلیت

سیستم تهویه مطبوع کانال:

 تعمیرات و نگهداری چیلر، سیستم تهویه مطبوع کانال کاملا عالی برای اکثر خانوارها است و ویژگی هایی را ارائه می دهد که نمی توانند با سایر نوع تهویه مطبوع مطابقت داشته باشند. در مرحله اول، تهویه مطبوع مجزا قادر به خنک کردن کل خانه خود، ایجاد یک درجه پایدار و سازگار است. شما صبور باشید از دانستن اینکه هر جا که هستید در منزل باشید، خنک و راحت خواهید بود.

با این حال، اگر راندمان انرژی در ذهن شما باشد و شما نمی خواهید اتاق هایی را که استفاده نمی کنید خنک کنید، می توانید از سیستم تهویه مطبوع خود استفاده کنید. این به این معنی است که شما می توانید این کار را فقط در اتاق هایی که می خواهید انجام دهید. برای مثال، شما می توانید یک منطقه اتاق خواب برای شب و منطقه ای برای ساعاتی که در حال تماشای تلویزیون هستید، داشته باشید. 

سیستم تهویه مطبوع کانتینرها نیز فوق العاده بی نظیر هستند، چرا که تنها بخشی از آن دیده می شود که دریچه هایی هستند که اجازه می دهد هوا سرد شده از طریق سقف و یا کف استفاده شود. همه تجهیزات عامل با خیال راحت پنهان شده که شما نمیتوانید آن را ببینید.

این به این معنی است که نیازی به پیدا کردن اتاق برای قرار دادن واحد دیوار یا تلاش برای تزئین اطراف یک سیستم تقسیم نیست! همچنین، اگر چه آنها بی نظیر هستند، هنوز دسترسی آسان به آنها برای تعمیر و نگهداری وجود دارد. 

نحوه سرویس داکت اسپلیت

نحوه سرویس داکت اسپلیت

سیستم تهویه مطبوع کانال ها یک راه حل “یک اندازه مناسب همه” نیستند و بنابراین نمی توانند به راحتی از قفسه خریداری شوند، بنابراین صحبت می کنند. حرفه ای تهویه مطبوع خانه شما را می بیند و یک راه حل سفارشی را، از اندازه واحد تهویه تهویه به تعداد مجرای تهویه ای که نیاز دارید، طراحی می کند، از طریق تعدادی از مناطق که احساس می کنید لازم است.

این به این معنی است که تهویه مطبوع کاملا به اندازه محل شما طراحی شده است، و نه خیلی کوچک و یا بیش از حد بزرگ.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا