شارژ گاز و سرویس داکت اسپلیت

مینی چیلر تک فاز

مینی چیلر تک فاز

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

چیلر خشک خنک کننده:

مینی چیلر تک فاز، یک سیستم خشک خنک کننده ،بسیار شبیه رادیاتور در ماشین شماست. این سیستم از یک خنک کننده مایع هوا خنک برای انتقال گرما از مایع خنک کننده حلقه بسته استفاده می کند که از طریق ردیف لوله های گالوانیزه که در اطراف آنها کشیده شده / کشیده شده است. اجزای اصلی یک سیستم خنک کننده خنثی بسته، کولر مایع است که شامل هوا به مبدل حرارتی مایع با فن / اس، پمپ و کنترل اسکید، خنک کننده و سیستم لوله کشی سیستم نصب شده است.

خنک کننده مایع خنک کننده خنک کننده خنک کننده بسته در خارج قرار گرفته و از هوای محیط برای رد گرما استفاده می شود. دمای خنک کننده ۵ تا ۱۰ F بالاتر از دمای لامپ خورشید با یک سیستم خنک کننده خنثی بسته امکان پذیر است.

این سیستم نسبتا ارزان است و فقط با پمپ خنک کننده و فن / خنک کننده مایع با استفاده از انرژی کار می کند. فن / s از لحاظ دما کنترل می شوند تا درجه حرارت مایع خنک کننده را تنظیم کنند تا بار بیش از حد و یا کم خنک نشود. تمیز کردن دوره ای از کولر مایع ممکن است به علت شرایط کثیف جو در محل سایت ضروری باشد.

سیستم های خنک کننده تبخیر حلقه بسته

یک سیستم تبخیری حلقه بسته سیستم ترکیبی است. سیستم تبخیر حلقه بسته یک برج باز با مبدل مبدل حرارتی بسته به برج ساخته شده است. آب برج در خارج از برج در برج باقی می ماند و از طریق لوله های خنک کننده جریان نمی یابد.

لوله کشی خنک کننده یک حلقه بسته است، با یک راه حل گلیکول / آب از برج به بار و بازگشت. آب برج جداگانه از حوضه تا بالای برج پمپ می شود و از طریق مبدل حرارتی (به طور معمول یک مجموعه ای از لوله ها) با هوا پرتاب می شود و یا از طریق برج در سراسر مبدل حرارتی که در آن تبخیر انتقال آب.

مینی چیلر تک فاز

مینی چیلر تک فاز

سیستم های خنک کننده تبخیری باز 

مینی چیلر تک فاز، مزیت این سیستم این است که تجهیزات معمولا ارزان هستند. سیستم ها می توانند در محیط های گرمتر استفاده شوند اما ممکن است در هوای سردتر احتیاج به کنترل بیشتر داشته باشند.

ضعف این نوع سیستم این است که آنها معمولا نیاز به یک سیستم تصفیه آب گسترده دارند. سیستم تصفیه آب از مواد شیمیایی مصرفی استفاده می کند تا کلسیم و مواد معدنی را در حالت تعلیق نگهداری کند. درمان شیمیایی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که برج خنک کننده، لوله کشی و مبدل های حرارتی فلاشینگ نمی شود.

یک مسئله ذاتی با سیستم تبخیر برج برجسته این است که آب که از طریق برج عبور می کند نیز مایع انتقال حرارت است که از طریق بار پمپ می شود. این آب در تماس با فضای کثیف قرار دارد. این آلاینده ها را از قبیل گرد و غبار، پوشش گیاهی و غیره جمع آوری می کند. این آلاینده ها در مبدل های حرارتی و لوله کشی قرار می گیرند و می توانند مسائل مربوط به نگهداری قابل توجهی را ایجاد کنند.

چیلرهای جذبی از یک منبع گرما مانند گاز طبیعی یا بخار بخار برای ایجاد یک چرخه یخچال استفاده می کنند که از فشرده سازی مکانیکی استفاده نمی کنند. از آنجا که در Northwest U.S. چند دستگاه جذب وجود دارد، این سند تنها چیلرهای فشرده ساز مکانیکی را پوشش می دهد.

واحدهای فنکویل:

واحدهای فنکویل  به دو نوع تقسیم می شوند: واحد فن کویل دوطرفه یا واحدهای فن کویل چهار لوله. واحدهای فن کویل دو لوله دارای یک (۱) عرضه و یک (۱) لوله بازگشتی دارند. لوله تهیه آب سرد یا گرم به واحد بسته به زمان سال. واحدهای فن کویل چهار لوله دارای دو (۲) لوله های عرضه و دو (۲) لوله های بازگشت است. این اجازه می دهد تا آب گرم و یا سرد برای ورود به واحد در هر زمان داده شده است. از آنجایی که اغلب لازم است گره های مختلف ساختمان در یک زمان گرم و سرد شوند، به علت تفاوت در میزان تلفات حرارتی داخلی یا گرما، واحد فین کویل چهار لوله بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

واحدهای فنکویل  ممکن است به شبکه های لوله کشی با استفاده از طرح های توپولوژی مختلف مانند “بازگشت مستقیم”، “بازگشت معکوس” یا “سری قطع” متصل شوند.

 

مینی چیلر تک فازمینی چیلر تک فاز

    • :پروژه های توانمندی واحد های فن کویل

  • در ساختمان های بلند، فن کویل ها می توانند عمودی انباشته شوند، یکی از طبقه بالا از طبقه دیگر به یکدیگر متصل می شوند و همه با همان حلقه لوله گذاری متصل می شوند.

  • واحد کویل فن یک مکانیسم تحویل عالی برای سیستم های دیگ بخار هیدرولیک در برنامه های کاربردی تجاری بزرگ و مسکونی می باشد. در این برنامه ها واحدهای فن کویل در سقف حمام نصب می شوند و می توانند برای فراهم کردن مناطق نامحدود راحتی مورد استفاده قرار گیرند – با توانایی خاموش کردن مناطق استفاده نشده از ساختار برای صرفه جویی در انرژی.

مینی چیلر تک فاز

مینی چیلر تک فاز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا