داکت اسپلیت ایرانی

مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر ایرانی

چیلر مایع به مایع:

مینی چیلر ایرانی، ساده ترین چیلر یک سیستم خنک کننده مایع به مایع است. در این نوع سیستم شما گیاه دارای فراوانی نوعی از مایع خنک کننده موجود در حال حاضر است، اما شما نمی خواهید این خنک کننده را به کمپرسور ارائه دهید. به عنوان مثال: شما آب به خوبی در دسترس است، اما شما نمی خواهید به آب چاه را از طریق کمپرسور جدید خود قرار دهید، زیرا کیفیت آب بسیار ضعیف است (بسیاری از مواد جامد محلول مانند آهن و کلسیم و غیره)، و شما با مشکل چاه آب در مبدل حرارتی خود در گذشته نفوذ کرده است.

سیستم خنک کننده مایع به مایع مناسب ایده آل برای این وضعیت است. از آب چاه در یک طرف مبدل حرارتی متوسط ​​و یک خنک کننده مانند گلیکول و آب در طرف دیگر مبدل حرارتی متوسط ​​در یک حلقه بسته برای خنک کردن کمپرسور استفاده می شود. گرما از طریق مبدل حرارتی متوسط ​​بدون مبدل مبدل حرارتی مبدل می شود.

اگرچه مبدل حرارتی متوسط ​​به درستی انتخاب می شود، ممکن است از بین رفتن مبدل حرارتی متوسط ​​اتفاق بیافتد، اما اگر بخاری مبدل گرمایی به طور مناسب انتخاب شود، می تواند به آسانی برداشته شود و تمیز شود. شایع ترین مبدل های حرارتی متوسط ​​عبارتند از: صفحه و قاب، یا پوسته و نوع لوله. درجه حرارت خنک کننده ۵ درجه بالاتر از خنک سازی گیاه “آب” با سیستم مایع به مایع امکان پذیر است.

در نمونه آب چاه بالا اگر آب چاه در ۵۵ F در دسترس باشد، سیستم خنک کننده مایع به مایع قادر به تامین ۶۰F خنک کننده به بار است.

قدرت سیستم خنک کننده مایع به مایع این است که برای خرید و نصب نسبتا ارزان است. اجزاء را می توان در داخل یا خارج نصب کرد. این سیستم تنها با پمپ حلقه بسته با استفاده از انرژی اضافی کار می کند. تعمیر و نگهداری نسبتا ساده فقط یک بازرسی دوره ای، روانکاری و تمیز کردن مبدل حرارتی در صورت لزوم است.

مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر ایرانی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 2 =