آموزش تعمیر داکت اسپلیت

مینی چیلر اکسیژن

مینی چیلر اکسیژن

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

چگونه یک برج خنک کننده خنک کننده و AHU با هم کار می کنند؟

  • واحد کنترل هوا (AHU)  چیلر ,و برج خنک کننده 

  • پمپ

مینی چیلر اکسیژن، چیلر معمولا در زیرزمین یا سقف قرار می گیرد و این بستگی به نوع چیلر مورد استفاده دارد. چیلرهای بالای سقف معمولا “هوا خنک” هستند در حالی که چیلرهای پایه معمولا “آب سرد” هستند اما هر دو عملکرد مشابهی دارند که برای تولید آب سرد برای تهویه هوا با حذف حرارت ناخواسته از ساختمان انجام می شود. تنها تفاوت این است که چیلر گرما ناخواسته را از بین می برد.

 خنک کننده هوای سرد و آب سرد خنک کننده

چیلرهای خنک کننده هوا از طرف طرفداران برای خنک کردن هوای سرد بر روی کندانسور خود برای حذف گرما از سیستم استفاده می کنند، این نوع از برج خنک کننده استفاده نمی کند. شما می توانید در مورد این سیستم یاد بگیرید و آموزش تصویری را با کلیک روی اینجا تماشا کنید. برای باقی مانده از این مقاله ما بر روی آب سرد خنک کننده و برج های خنک کننده تمرکز می کنند.

مینی چیلر اکسیژن، چیلر آب سرد دارای دو سیلندر بزرگ است، یکی اواپراتور نامیده می شود و دیگری کندانسور نامیده می شود.

تبلیغات متوسط

آب سرد:

اواپراتور خنک کننده جایی است که “آب سرد” تولید می شود. “آب سرد” اواپراتور را در حدود ۶ درجه سانتیگراد (۴۲٫۸ درجه فارنهایت) قرار می دهد و توسط پمپ آب سرد در اطراف ساختمان قرار می گیرد. جریان آب سرد به ارتفاع هر ساختمان در هر طبقه در لوله های شناخته شده به عنوان “risers” جریان دارد. این لوله ها به عنوان ایستر شناخته می شوند مهم نیست که آب به سمت بالا یا پایین درون آن جریان دارد.

آب های سرد خنک کننده روده ها را به لوله های قطر کوچکتر هدایت می کنند تا به تهویه مطبوع به تهویه مطبوع (FCU) و واحدهای تصفیه هوا (AHU) هدایت شوند. AHU و FCU اساسا جعبه ای با طرفدارانی هستند که در داخل آن از هوا عبور می کنند و آن را از طریق کویل های گرم و یا خنک کردن فشار می دهند تا دمای هوا را تغییر دهند و سپس این هوا را به ساختمان بازگرداند.

آب سرد به AHU / FCU وارد می شود و از طریق کویل خنک کننده (مجموعه ای از لوله های نازک) عبور می کند که گرمای هوا را در داخل آن جذب می کند. آب سرد باعث گرم شدن می شود و هوای آن در اطراف آن خنک می شود. هنگامی که آب سرد، کویل خنک کننده را ترک می کند، در حال حاضر گرم می شود در حدود ۱۲ درجه سانتی گراد (۵۳٫۶ درجه فارنهایت). پس از گرم شدن آب گرم، پس از بازگشت به یخچال، به سمت یخچال و فریزر بازگردانده می شود.

مینی چیلر اکسیژن

مینی چیلر اکسیژن

مینی چیلر اکسیژن، و پس از ورود به بخار، یک مبرد به حرارت ناخواسته جذب می کند و این را به سمت کندانسور حرکت می دهد. آب سرد سپس دوباره خنک خواهد شد، آماده گردش در اطراف ساختمان و جمع آوری حرارت ناخواسته بیشتری. توجه: آب سرد به عنوان “آب سرد” نامیده می شود مهم نیست که گرم یا سرد باشد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 1 =