استانداردهای پمپ

مقایسه چیلر جذبی با چیلرهای کمپرسور

یک چیلر جذبی عملیات بسیار ساده ای دارد. عملیات آن اساسا شبیه آنچه در یک چیلر فشرده سازی بخار اتفاق می افتد، در هر دو فرآیند شامل تراکم و تبخیر مبرد در داخل سیستم است. با این حال، در حالی که یک چیلر جذبی از یک فرایند حرارتی استفاده می کند، یک چیلر معمولی به انرژی مکانیکی متکی است.

به عبارت ساده، چیلر جذب بخار مبرد را فشرده نمی کند؛ در عوض، بخار را در یک جاذب حل می کند و محصول محصول را به محیط فشار بالا انتقال می دهد با استفاده از یک پمپ با مصرف بسیار کم برق. البته این تنها توضیح چرخه جذب اولیه است – چرخه پیچیده تر است که حتی دارای اجزای اضافی است.

اسپلیت های هایر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 29 =