مقایسه سه نوع کمپرسور چیلر:

جدول زیر سه نوع کمپرسور شرح داده شده در بالا را بر اساس بسیاری از معیارهای کلیدی مانند سرمایه گذاری اولیه و پیچیدگی نگهداری مقایسه می کند.

تعمیر و نگهداری دارای بیشترین تعداد قطعات متحرک چیلر است، به طور مداوم پوشیدن و نیاز به جایگزینی قطعات مکرر است. دارای کمترین تعداد قطعات متحرک است، اما مهم است که دستگاه با توجه به سرعت چرخش بالا، مانع از تعادل و ارتعاش شود.

دارای تعداد متوسطی از قطعات متحرک چیلر است، اما مسائل تراز و ارتعاش کمتری نسبت به کمپرسورهای گریز از مرکز وجود دارد. این نوع کمپرسور حداقل مورد نیاز تعمیرات است.

ساختمان های تجاری بلند، مانند آنچه که در شهر نیویورک یافت می شوند، می توانند به طور کلی با یک چیلر خنک کننده فضایی که از یک کمپرسور دوار پیچ استفاده می کنند، بهترین نتایج را به دست آورند.

مقایسه سه نوع کمپرسور چیلر

با وجود اینکه گرانترین گزینه است، بهترین عملکرد را دربرابر بار خنک کننده متغیر که ساختمان ها را مشخص می کند، در حالی که ساده ترین سیستم برای سرویس است – در نظر بگیرید که فعالیت های تعمیر و نگهداری می تواند در یک ملک تجاری شلوغ در NYC کاملا مخرب باشد.

کار با مهندسین مجرب HVAC تضمین می کند که اموال شما یک سیستم خنک کننده فضایی را فراهم می کند که عملکرد بالا را با هزینه انرژی مطلوب فراهم می کند. انتخاب چیلر یک عنصر کلیدی است، اما برای تعیین سیستم های مکمل کافی نیز مهم است: واحدهای واحدی، لوله های هیدرولیکی، برج های خنک کننده، کنترل های HVAC و غیره.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست